Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem emlékszik már senki...

Miért nem emlékszik már senki azokra a régi, jó mesefilmekre amiket anno adtak a Tv-ben?

Figyelt kérdés

Múltkor is megemlítettem az oszt. társaimnak az ÍT-t, mire rögtön lededóztak. Tanárom persze mellém állt, azt mondta, hogy 20 év múlva többen emlékeznek majd erre a kis űrlényre, mint mondjuk a Nem fogadott hívás c. horror filmre.


Régi mesék alatt ilyeneket értek: Pumukli, Süsü a sárkány, Mézga család, Hupikék Törpikék(ez az rtl-en azért szokott menni), A nagy hohohohorgász, Gyermekrablás a Palánk utcában(én ezt le szeretném tölteni, mondanátok címet - ingyenest.) Meg ha tudtok olyan mesét amit itt nem írtam le, akkor írjátok le kérlek. Ezek jobban vonzanak, mint a horror sztorik és nem érdekel ha ettől dedósnak mondanak.


2010. okt. 11. 18:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én emlékszem, és nagyon szerettem a régi rajzfilmeket, nemzetiségre való tekintet nélkül.

Dínó Lovagok

Dini a kis dinoszaurusz

Tömlöcök és sárkányok

Kobold Kópék

Jamie és a csodalámpa

A varázsceruza

Fergully - Az utolsó esőerdő

Blinky Bill (nem a sorozat)

Cindy meséi

Volt egyszer egy erdő

Mese Rockkal

Mumin

Ezüst Nyíl (jó ez nem való annyira gyerekeknek, de azért öt éves fejjel megnéztem)

Maja a méhecske

Minden kutya mennybe megy

4 dínó New Yorkban

Punky Brewster

A hegy gyomrában

A bolygó kapitánya

Tükseböki és pajtájai

Juharfalvi történetek

Káposztafalva lakói

Az ágon ülő macska meséi

Hódpapa meséi

Gargantua

Bobobók

Bunjee kalandjai

Asterx és Obelix (nem a film)

Mosómacik

A Bosco léghajó kalandjai

A hercegnő és a kobold

2010. okt. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!