Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az új Harry Potter rész, amit...

Az új Harry Potter rész, amit itthon november 19-én vetítenek, az szinkronizálva, vagy felirattal lesz?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
feliartos lesz!:S am november 7.-én lesz a premier
2010. okt. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
19-én lesz a premier.. a legnagyobb fan vagyok. csak tudom. :D
2010. okt. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szinkronosan lesz vetítve nálunk november 25-én...


[link]

2010. okt. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A francba... ettől a választól féltem :S Amúgy, én mindenhol 19-két olvastam... de köszönöm az infót! 20 éves létemre már nagyon várom :) Egy kis kikapcsolódás a szürke mindennapokra :D
2010. okt. 11. 19:10
 5/10 A kérdező kommentje:

Ezt meg most olvastam:

A válasz írója 90%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:10


Köszönöm!!!!!

2010. okt. 11. 19:11
 6/10 anonim ***** válasza:
nem azért, mert én is szeretem a harry potter-t, de a wikin olvastam, hogy az írónő szerint dumbledore karaktere buznyák...
2010. okt. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Annak van igaza aki a november 25-öt írta. November 19 a nemzetközi premier én úgy tudom,de nálunk csak 25-től vetítik az biztos.


UTOLSÓNAK! MÁR PÁRSZOR MEGKÉRDEZTEM EZEN AZ OLDALON,DE AKKOR MEGTESZEM MÉG EGYSZER: TÉNYLEG ENNYIRE SZÁMÍT EZ? IGAZ AMIT OLVASTÁL,AZ ÍRÓNŐ AZT NYILATKOZTA HOGY DUMBLEDORE-T MINDIG MELEGNEK KÉPZELTE EL! DE NEM ÉRTEM HOGY EZ MIÉRT ZAVAR TÉGED,VAGY BÁRKI MÁST! GONDOLJATOK BELE,TÉNYLEG EZ A LEGLÉNYEGESEBB DOLOG? MIÉRT NEM FOGLALKOZTOK FONTOS DOLGOKKAL? MIÉRT KELL MÉG A 21.SZÁZADBAN MEGLEPŐDNI,MEGBOTRÁNKOZNI VAGY UNDORODNI,HA MEGTUDJÁTOK VALAKIRŐL HOGY MELEG? NÉZZETEK MAGATOKBA ÉS PRÓBÁLJÁTOK ÉSZREVENNI AZ EMBEREKBEN AZ ÉRTÉKET,ÉS NE LEGYETEK OLYAN FELSZÍNESEK HOGY CSAK AZT LÁTJÁTOK VALAKIBEN HOGY MI A SZEXUALITÁSA,KÉRLEK!


Kedves kérdező és mindenki,bocsi az off-ért. Nem teljesen kapcsolódott ide,mert Dumbledore csak egy karakter,de mivel ez megy a való életben is,úgy éreztem ki kell használnom az alkalmat hogy kifejtsem a véleményem ezzel kapcsolatban,mert már a csapból is ez folyik.

Egyébként nagyon várom már az új Harry Potter filmet,és remélem hogy nem csalódom megint.:) Bár az előzetes nekem elég könyvhűnek tűnt!:)

2010. okt. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

utolsónak: a dumbledorost én írtam ki:

igen sajnos nálam számít, hogy ki meleg és ki nem és nem vagyok szűk látókörű, de akkor is undorítónak tartom...gondolj bele, hogy esetleg elfogadod, hogy meleg az egyik ismerősöd...namármost ebből csak az jöhet ki, hogyha egy kicsit is jóba lesztek megfordul abba cuki kis fejecskéjében hogy meg akar dugni...és akkor széjjelb2sznám a fejét az első dologgal ami a kezembe kerül...

2010. okt. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó! Hihetetlenül ostobának tartom a látásmódodat! Leírtam az előbb a véleményemet! És szerintem nem a melegek ártanak a társadalmunknak,hanem a homofóbok,mert a gyűlölködéssel csak erőszakot teremtetek. Szomorú hogy a 21.században ennyire nem lehet elfogadni a másikat. Mindenki egyenlő, és mi nem vagyunk felsőbbrendűek attól hogy heterok vagyunk!
2010. okt. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kösz ezt most kihagynám ha nem gond.:) Mellesleg úgy van ahogy sejtettem:) Ostoba vagy. Mekkora érveket hozol fel... ez aztán az intelligencia.:D Veled még vitatkozni sem lehet :D Na ez a ciki :D
2010. okt. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!