Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi van Vesterostól nyugatra?

Mi van Vesterostól nyugatra?

Figyelt kérdés

2023. jún. 8. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Valószínűleg semmi. Mármint csak Essos, de ez nem derült ki a sorozatból. Bár fura nekem, hogy a több ezer év alatt MINDENT feljegyeztek, de azt pont nem, hogy mi van nyugatra. Ez szerintem elég béna húzás volt.
2023. jún. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
#1 A westerosiaknak nincsenek karakkhoz hasonló tengerjáró hajóik, nemigen tudnak több ezer kilométert megtenni a nyílt tengeren. Esetleg sárkánnyal, de abból meg kevés volt, és azt is valahogyan etetni kellett volna.
2023. jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem a több ezer éves történelem alatt igazán fel tudták volna fedezni, akár a westerosiak akár Essosról, Braavosból.


Persze gondolhatjuk másképpen, de szerintem ez egy hiba, ha logikusan nézem. Bár nem tudom, hogy a könyvekben erről van-e szó és ha igen, akkor mi.

2023. jún. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Pszichológus atya ***** válasza:
Verywesteros
2023. jún. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagy valószínűséggel semmi, csak Essos másik oldala. A könyv nem ad rá okot, hogy elmondja, mert minek is? Most gondolj bele. Van egy fa hajód és neki vágsz az ismeretlenbe azzal, szerinted hányan probálták ezt meg? Csak pár ember persze.


A könyvekben egy Elissa Farman nevű nő neki vágót az útnak és soha többé nem hallottak róla. Kicsi kitérés de ő volt az aki ellopta Dreamfyre 3 tojását ami a teóriák szerint Dany sárkányai lettek. De úgye ezeket Asshai-ban találták meg (Ezt a teóriát megerősítí az, hogy Corlys utazásairól szóló beszámólói szerint a Tűz & Vér című könyvben egy hajót látott Asshai-ban de gazda nélkül és megesküdött arra, hogy az Elissa hajója volt). Így hát valahogy eljutott Essos másik oldalára ami azt igazolja, hogy Westerostól nyugatra Essos van.


De persze ez még most se teljesen biztos. De az biztos, hogy ha így van Arya nézett egyett az útja végén.

2023. jún. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Westos, Westeros, The westestos.
jan. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!