Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki lehet magyar szinkronhang?

Ki lehet magyar szinkronhang?

Figyelt kérdés

Mennyire fontos az előképzetség? beszédtechnika/tisztabeszéd?



Különleges hang (bármit is jelentsen) előny? Vannak olyan hangok amik tényleg jól "szólnak" ezeket kiszúrják?


Vannak ilyen képzések de ezek valóban fontosak? Nem lehúzások?


Vannak felkapott szinkronhangok de ők is járnak castingra ha pl egy új film kijön és nem ő az örökös hangja?


Nem tudom hogy számít e de angolul is beszélek.


Hol/hogy érdemes elindulni ahol valóban kiderül hogy jó hangom van e hozzá vagy engedjem inkább el? :)



máj. 24. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
máj. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én járok szinkronizálni, de nem végeztem Talentet meg semmit szüleim színészek:)

Amúgy tiszta szép beszéd fontos, ha nem félsz mikrofon előtt az is előny. Jó, ha tudod változtatni a hangod, magyar szinkronban fölösleges az angol. :)

Először mindenképpen tömeggel fogod kezdeni.

A felkapott szinkronhangos kérdés, pedig : általában a rendező dönti el, hogy ki kinek lesz a hangja, de ha a megrendelő kéri akkor van casting. Remélem segítettem.

jún. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!