Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Avatar Aang netflix élőszerepl...

Avatar Aang netflix élőszereplős sorozatát szerintetek mennyire fogják megváltoztatni az eredeti meséhez képest?

Figyelt kérdés

Eddig tudjuk, hogy nyolc darab, egy óra hosszúságú epizódból fog állni, valamint már az első könyv: Vízben fontos mentor lesz Kyoshi avatár. Én arra kíváncsi lennék, hogy hogyan fog alakulni Aang és Katara viszonya? Az első évad forgatása idején Aang színésze 12, Katara megformálója 16 éves volt. A harmadik évad szerintem nagyjából négy év múlva jön ki, amikor Aang színésze 16 éves lesz, Kataráé pedig 20.

Nem lenne furcsa az ő szerelmüket látni ilyen korkülönbséggel a színészek között?

Szerintetek akár a Zukó és Katara szikrát is fellobbanthatják, bonyodalmat okozva ezzel később?

Nyilván nem fogják egy az egyben lemásolni az eredeti dráma-vígjáték mesét, de már ott is lehetett érezni a közös jeleneteikben egyfajta feszültséget Katara és Zukó között.

Ti mire számítotok a sorozatban? Várjátok, vagy kételkedtek a sikerében? A netflix szinte a legtöbb pénzt eddig ebbe a sorozatba ölte bele, pedig brutális költségei voltak a Stranger Thingsnek is...



2023. jún. 14. 00:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmi jóra nem számítok. Sajna a streaming csatornák üzleti modellje nem kompatibilis a fantasyval, főleg nem egy high fantasyval.

Ezek a nyolc részes sorozatok általában felesleges akcióval telepakolt "cukorbombák", amiket az ember elfelejt rögtön, miután megnézte. Emlékezetes karakterekre és kidolgozott világra ne számíts.


Ha pedig ez nem lenne elég, akkor a netflix rengeteg korábbi sorozatával bizonyította, hogy nem tud jó fantasy sorozatot csinálni. A legtöbbször ezért próbálják valami népszerű arccal eladni, mint Henry Cavill vagy Jenna Ortega. És valamikor még így sem jön össze: Cursed - Katherine Langford.

És az sem jó ómen, hogy az eredeti készítők kiszálltak.


Szerintem kakkancs lesz.


Ha pedig véletlenül nézhető, akkor elkaszálják egy évad után.

De én nagyon meglepődnék akkor, ha tényleg jó sorozat lenne. Sajna én már rég nem bízok a csatornában.

2023. jún. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem nincs semmi baj azzal ha változtatják a sztorit, esetleges karaktereket, nem kell egy az egyben ugyan annak lennie, de kinek mi, csak ne változtassanak nagyon nagy dolgokat, mert mivel netflixből kinézem hogy tele rakja sok woke szarsággal, tele meleggel meg transzival


a színészek kora meg szerintem nem gond, Witcher is 2 évente van, így simán lehetnek sokkal idősebbek mire eljutnak a szerelmi szálig

2023. jún. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok túl bizakodó. Bármilyen fantasy alap iszonyat költséges, és ezért szeretnek egyszerűsíteni meg átírni dolgokat a cselekménye, hogy könnyebb, gyorsabb és olcsóbb legyen megcsinálni. Nem szavazok sok esélyt neki, hogy pont az Avatar lesz az üdítő kivételek egyike.
2023. szept. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!