Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta a Manifest sorozatot...

Aki látta a Manifest sorozatot, annak, hogy tetszett?

Figyelt kérdés

2023. jún. 22. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a rejtély része tetszett, viszont a család állandó szeretetrohamait, meg a nagy lelkizéseket szerintem túlzásba vitték az írók.
2023. jún. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Második évadnál tartok, az első évad eleje érdekes volt, most a S02E03-nál tartok, nekem kicsit ellaposodott. De majd folytatom.
2023. jún. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az eleje jó volt, de a 3. évad már nem annyira tetszett, kezdett kicsit erőltetett lenni több szempontból is szerintem. Meg volt benne egy rész, (amit most nem írok le, nagy spoiler lenne) ami számomra eléggé kiverte a biztosítékot és emiatt nem is volt kedvem elkezdeni az utolsó évadát. Egyszer majd befejezem azért, mert már érdekel a rejtély része és remélem legalább a vége jó lesz.
2023. jún. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nézd végig! Nagyon jó! A végét szerintem nagyon jól letárták, de bennem még akkor is lennének kérdések.
2023. jún. 23. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!