Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem egy olyan...

Tudnátok nekem egy olyan sorozatot/sorozatokat ajánlani, amiben az egymás ellen küzdő karakterek közül mindegyik bunkó és egyikük sem megy keresztül olyan karakter fejlődésen, ami kedvessé teszi?

Figyelt kérdés

Jó lenne ha:

- Legyen jól megírott

- Nem erőltetett poénokkal és a bunkóságuk se legyen erőltetett, legyen értelme, hogy miért olyanok, amilyenek, de a sztori ne próbáljon meg arra rábírni, hogy sajnáljam őket

- Ne Family Guy vagy hasonló humorú, légyszi (nekem az már erőltetett)

- Nyilván az egyik karakter lehet kedvesebb, mint a másik, de csak a másikhoz képest, ne ilyen "kedves VS bunkó"



2023. jún. 22. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Hát hirtelen a Squid Game jutott eszembe, de ebben vannak kedves karakterek is. Viszont bunkók is akadnak szép számmal. Emlékeim szerint a főszereplő fószeren és a vén papán kívül mindenki tirpák benne.
2023. jún. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Dallas
2023. jún. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Az Utódlás c. sorozat jutott még eszembe, de nem értem még a végére (sőt, még eléggé az elején vagyok). De eddig ebben is mindenki elég tirp. Engem nem szippantott be a sorozat, viszont sokan szeretik, szóval adhatsz neki egy esélyt, ha bunkó embereket szeretnél nézni. :D


(#1-es voltam)

2023. jún. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Kingsman-A titkos szolgálat.2014.
2023. jún. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

2012

A hét pszichopata és a Si-cu

2023. jún. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!