Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Harry Potter és az elátkozot...

A Harry Potter és az elátkozott gyermek jelen pillanatban "milyen szinten" kánon, amikor majd vége a 7 évadnak, és már a szereplők is olyan idősek lesznek akkor ez is sorra kerül?

Figyelt kérdés

2023. jún. 26. 20:58
 1/2 MDaniel98 ***** válasza:
Nem tudjuk, ez igazából azon múlik, hogy a Warner lát-e majd bizniszt a dologban, de én nem tartom kizártnak hogy sorra fog kerülni. Amúgy meg JKR szerint Kánon, és mivel ő az írónő szerintem ezt el kell fogadni, akkor is, ha amúgy nekem nem tetszett ez a folytatás.
2023. jún. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1. Amúgy vajon idő közben ("dolgozik rajta") és megírja normál könyv formában is mint a többi 7-et?


2. Ha már az is valószínű meglesz akkor gondolom, hogy a Halál Ereklyéi és az Elátkozott Gyermek közötti 19-évből is jönni fognak gondolom évadok?

Mert ugye azért ez az egész újrázás, hogy lehessen több mint 7 évad.

2023. jún. 28. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!