Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az x-men: kezdetekben a film...

Az x-men: kezdetekben a film végén x professzor hogyhogy nem kerekesszékben ül?

Figyelt kérdés

2023. jún. 29. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
hát mert akkor még nem volt a balesete amitől lebénult, igen tudom hogy a következő filmekben mikor még nem volt bénulva akkor is kopasz volt, de ez azért volt mert azok késöbbi filmek, és az x-men kezdetekben még nem gondoltak erre a készítők, de ez a farkas előzményi sztoriján is meglátszik, a kezdetekben hasonló de még is más
2023. jún. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De az x-men elsőkben, amikor a film végén lebénul, ott még jóval fiatalabb, itt meg már idősebb
2023. jún. 29. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:
első vagyok - igen ezért mondtam hogy a x-men kezdetek filmet előbb készítették mint az x-men elsőket, akkor még a készítők nem gondolkodtak ennyire előre, sőt a készítők se ugyanazok, igen ez egy hiba történetileg
2023. jún. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszerű filmes inkonzisztencia. Akkor még nem sejtették, hogy lesz egy előzmény sorozat, amiben más fogja majd játszani és máshogy néz ki - beleértve a lebénulás történetét is.


A filmek átírnak do

márc. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A filmek átírnak dolgokat az eredeti képregényekhez képest - sőt úgy tudom, hogy a képregények közt is akadnak következetességi hibák.
márc. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!