Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Barátok közt kérdés . Kertesz...

Barátok közt kérdés . Kertesz Monikanak volt kapcsolata Balassa Imrevel?. A Wikipedia szerint igen,szerintem viszon hulyeseg . Elejetol neztem (most ujra nezem,)es ok Imivel nem voltak soha . Vagy elkerülte a figyelmemet?

Figyelt kérdés

Vilmos és Magdi néni lánya, Ildikó és Géza testvére, Bálint féltestvére, Botond, Tilda, Ricsi és Berta nagynénje. Kornél anyja. Kapcsolata volt Bartha Zsolttal, Csurgó Istvánnal, Szilágyi Lóránttal és Balassa Imrével. Budapesten él.



Ezt irja a Wikipedia


2023. júl. 7. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

De igen, egy rövid ideig együtt voltak!

Imi szeretett bele, és kezdeményezte a dolgot, de mivel Móni idősebb nála, és ez miatt nem akart családi megbotránkozást, főleg Magdi anyus révén, ezért Móni közömbösen visszautasította, pedig titokban kölcsönösek voltak az érzései! Aztán mikor ki akarták vinni a reptérre Mónit, hogy megy vissza Brüsszelbe, a ház előtt az utolsó pillanatban Móni meggondolta magát, és úgy döntött, hogy itthon marad, nem tudta tovább titkolni az érzéseit. Hamar Imi fülébe jutott a dolog, majd este az udvaron összefutottak, majd ölelés, csók, és Móni őszinte kedves mosollyal ekkor vallotta be Iminek: “hazudtam, amikor azt mondtam, hogy nem érzek semmit!” - így kezdődött a kapcsolatuk, amit aztán fel is vállaltak, de a többire és a szakításukra már nem emlékszem.

2023. júl. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ertem.

Szoval akkor amikor Monika eloszor a elment Brüsszelbe akkor meg nem vegleg ment el?meg hazajön?es csak aztan megy el es azzal hosszú idore eltunik a sorozatbol?

Nem remlik mar,hogy hogy is volt

2023. júl. 8. 04:46
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekem sem rémlik, hogy Imi es Mónika együtt voltak.
2023. júl. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mert tegnap volt az a resz(rtl goldon nezem)amikor Monika elkoltozik Brüsszelbe,es elbucsuztak tőle

Es a neten azt olvastam,hogy innentől kezdve csak vendegszereplo lesz egy ket rész erejéig.

Nem remlik egyaltalan ez az Imis szál

2023. júl. 8. 11:13
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem is talalok semmit irva rola,hiaba keresem a googlen.

Mindegy,azert nem olyan nagy problema,majd kivarom,hogy mi lesz 😁

2023. júl. 8. 11:20
 6/9 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok. Furcsa, de most rákeresve én sem találtam róla semmit a neten, pedig amit leírtam, arra tisztán emlékszem! :/
2023. júl. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mónika valóban visszatért még a sorozatba, 2003 december 19-én távozott, mert a színésznő terhes volt. Azonban 2004 végén visszatért a karakter, mert kerekesszékbe került és szülei gondozták addig, egyébként ekkor ájult el Magdi anyus is mikor meglátta Mónit és álmodta a Karácsonyi különleges epizódokat, amelyek az árvaházban játszódtak 1973-ban. Tehát 2004 Karácsonyától Mónika újra szerepelt egészen 2005 november elejéig, ekkor távozott. Közben udvarolt neki Zsolt is, de huzamosabb ideig Imivel volt együtt Mónika. Távozása után 2008-ban tűnt fel újra pár hétre, utána, mint Farkasházi Réka csak 2021-ben lépett színre Vili bácsi 80. születésnapján.(2021. 07. 02.) Közötte viszont még 2014-2015 között Huszárik Kata játszotta Mónit, ekkor született meg a liftben a fia Kornél, majd utána visszament Brüsszelbe.
2023. júl. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7,koszi a részletes válaszodat 😊
2023. júl. 9. 14:09
 9/9 zsuzsi 2002 ***** válasza:
100%
Igen. :)
2023. júl. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!