Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szegény nő, gazdag férfi film?

Szegény nő, gazdag férfi film?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Keresek egy filmet ami talán 1 vagy másfél éve volt a Tv2-őn.

A film címére nem emlékszem, de nagyjából tudom miről szólt. Akkoriban rákerestem és nem annyira ismert pl.mint az Igazából szerelem stb..

2015 utáni film asszem, cseh/lengyel/osztrák/olasz vagy angol film volt. Nem amerikai stílusú film.

A történet:

(felétől láttam sajnos) A borító képe egy esküvő volt a főszereplő nő volt a szélén és a többi szereplő mögötte.

Volt egy szegény nő (szőke volt) megismert egy fiatal férfit (akkor még nem tudta hogy gazdag). Volt egy lovas derbi is és ott egy gazdag öreg pasinak megtetszett a nő, és randiztak is. de végül a fiatalt választotta, a film végén volt a nő gyerekének a szülinapi bulija, és a fiatal férfit meghívta, de a nő szégyellte a lakását, a férfit nem érdekelte mert szerelmes volt belé.A végén a nőnek lesz egy kávézója is.

Nagyjából ennyit tudok.

Ha tudod a film címét akkor írd meg, már régóta keresem. Köszii.



2023. júl. 8. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Leírtad az összes brazil szappanopera receptjét!
2023. júl. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jólvan na ;)
2023. júl. 8. 12:12
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet valami Katie Fforde film volt nem biztos
2023. júl. 8. 12:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy inga lindström
2023. júl. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Talán olasz volt
2023. júl. 9. 21:13
 6/6 A kérdező kommentje:
Amikor régen rákerestem akkor a Hárommal több esküvő film volt a hasonló filmek közt
2023. júl. 9. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!