Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » !SPOILER! A Vaják sorozattal...

!SPOILER! A Vaják sorozattal kapcsolatban valakinek van erre magyarázata?

Figyelt kérdés

Figyelem, SPOILERES tartalom következik!


Szóval, a Vaják sorozat új évadát nagyrészt arra építették fel, hogy megtalálják az áruló mágust. Az utolsó leadott epizódban pedig leleplezték, hogy Vilgefortz az.


Vilgefortz anno már a soddeni csatában megölte egy szövetségesüket, amit mi nézők a saját szemünkkel láthattunk is. Azok után szerintem teljesen egyértelmű volt, hogy valami nem oké körülötte. Ezek után nem igazán értem, hogy mégis miért kellene meglepődni azon, hogy ő a nilfgardiak embere. Úgy adták elő a harmadik évadban, mintha ez valami újkeletű és meglepő csavar lenne, és az a bizonyos jelenet meg se történt volna. Ti mit gondoltok erről?



2023. júl. 13. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A könyvekben ez nagyon jól fel van vezetve, sőt ott a történet legvégén magyarázzák meg az indítékait. A sorozat az alapművekhez képest egy agyatlan, logikátlan hulladék, értelmet ne is keress benne.
2023. júl. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen, a könyveket olvastam én is, abban tényleg minden tisztán és logikusan fel volt építve.


De a sorozatban? Az íróknak sok őrült húzása volt, amik teljesen értelmetlenek és logikátlanok, de egy-kettő felett azért még szemet tudtam hunyni. Viszont ez a Vilgefortz történet mindennek a legalja szerintem... Mármint, ha nem lett volna az a bizonyos soddeni jelenet, még azt mondom oké, de így az egész annyira amatőrnek hat számomra. Mintha az írók nem is törődnének azzal, mi volt a korábbi évadokban. Teljesen kesze-kusza minden, hihetetlen, hogy ilyen dolgokra nem képesek odafigyelni.

2023. júl. 13. 13:08
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem véletlen hagyta ott Cavill ezt a szart.
2023. júl. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik a kedves írók nemcsak a könyveket hagyják figyelmen kívül, hanem még azt is amit maguk kókányoltak össze. :DDD


Amúgy kár a sorozatért - ha tényleg jó kezekbe került volna, és nem olyanokhoz akik magasról köpnek Sapkowskira, remek dolgot lehetett volna összehozni...

2023. júl. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Látszik mikor kerül jó kezekbe a CDPR játékai pl tökéletes példák vannak részek amik jobbak mint a könyvek, és bár nem kánon tökéletesen bele illik folytatásként főleg , hogy nagy segítség volt, hogy geralt emlékezetvesztése után játszódik.


Amúgy a sorozat komolyan nem tudja eldönteni melyik kort adaptálja , elvileg most a tünde vért de benne van a witcher 3-mas választható kkmenetel, hogy a Jin megtöri Yent és Geraltot összekötő kívánságot.

2023. júl. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

A Witcher 3. évadját senki nem nézte át a stábból, mielőtt kiadta?


Mi az, hogy pipáznak a karakterek az 1210-es években? Meg Geralt nem tudom honnan szerezte a motoros bőrmellényét, de elmondhatná nekem is, mert régóta akarok egy olyat. Yenefer ruhái pedig majdnem hogy megegyeznek egy mai tavaszi viselettel (pl. annál a jelenetnél, amikor korcsolyáznak Cirivel)

2023. júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
5, a Kontinens azt hiszem a 7ezer valahanyadik évet írja a történesekkor. Miért ne lehetne pipa?:D
2023. aug. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7@ Szerintem ezt te a 6nak szántad.
2023. aug. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8, őőő, igen:D
2023. aug. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Oké csak mert gondolom töröltek valakit így én lettem az 5#
2023. aug. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!