Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a japán drámának/soro...

Mi ennek a japán drámának/sorozatnak a címe? (Leírás)

Figyelt kérdés

Még régen láttam egy japán drámát (nem anime, élőszereplős sorozat!), ami leginkább az iskolában játszódik (középsuli talán), és egy lány benne a főszereplő, illetve az iskola "menő srácai". A lány csinált valamit az egyik fiúval asszem, ami miatt az egész iskola zaklatni kezdte a csajt (vizet öntöttek rá, a padját kidobták az udvarra), majd a végén asszem pont a "popular boys" banda menti meg őt.

Van belőle anime is, viszont én a drámát láttam.

Valakinek ismerős?



2023. júl. 14. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Hana Yori Dango?

Van japán, Koreai, Kínai verzió is belőle, sőt ahogy írtad, anime is, ami egy manga alapján készült ☺️

2023. júl. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a Hana Yori Dango lesz az:)
2023. júl. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem a koreai változat jobban tetszett belőle :D
2023. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, ez volt az, köszönöm a válaszokat.

3-as, lecsekkolom azt is. ^^

2023. júl. 14. 16:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a japán a kedvencem, aztán a kínai, majd a tajvani, és utolsó a koreai. Az utolsó kettőből én hiányolom a komolyságot.
2023. júl. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!