Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen olyan filmet tudsz...

Milyen olyan filmet tudsz ajánlani, ami nem romantikus műfajú, és nem egy párkapcsolat a fő témája, de van benne szerelmi szál, ami nagyon megfogott?

Figyelt kérdés
2023. júl. 14. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
King Kong
2023. júl. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Éhezők viadala
2023. júl. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ha arra a King Kongra gondolsz, ami a Gyűrűk Ura rendezőjétől van, azt láttam, és az a szerelmi szál engem is megfogott. Ők: [link]


Az Éhezők Viadalát is láttam, de sajnos, nekem Peeta nem lett a kedvencem, persze más kapcsolatok is vannak benne, de Katniss és Peeta van főszerepben.

2023. júl. 14. 20:38
 4/12 anonim ***** válasza:
Túl a barátságon. :D
2023. júl. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Eleven testek (Warm bodies)
2023. júl. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
A felhők fölött három méterrel
2023. júl. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A felhők fölött három méterrel az pont nem, mivel romantikus és pont hogy párkapcsolati....
2023. júl. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A hajsza (1994)

Tiszta játszma

Féktelenül

Bad Boys 2

Flyboys - Égi lovagok

2023. júl. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sheherazade (2018)

A semmi ágán

Sült zöld paradicsom

2023. júl. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az Eleven testek és a Felhők fölött három méterrel romantikus filmek, egy párkapcsolattal fő témaként, így nem ilyet keresek most... Ettől függetlenül akkor már írok róluk véleményt: Az eleven testek film sajnos nem tetszett, tinikoromban még jó volt, de így felnőtt fejjel már gagyi. A felhők fölött három méterrel viszont örökzöld kedvencem, az 1. és a 2. rész is nagyon tetszett... Olvastam is az eredeti könyvtrilógiát, melyből a 3. részt nem filmesítették meg, de lehet jobb is, ugyanis a filmek jobbak, mint a könyvek, és a 3. könyv a leggagyibb...


A többi válaszban lévő filmet még nem ismerem, bár a Tiszta játszmát mintha anyám levetítette volna nekem évekkel ezelőtt a Balatonon... Csekkolom őket. :)

2023. júl. 16. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!