Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a cime?egy beépitett...

Mi a cime?egy beépitett ügynök lebuktat egy kábszer szállitmányt festék patronokat tesznek a polojába és elhitetik mindenkivel hogy a rendörök lelötték öt. a bünözö apja megtudja az igazságot egy korrupt megzsarolt szenátortol.mi a cime a filmnek?

Figyelt kérdés
2023. júl. 15. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb. mikori film?
2023. júl. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
talán1980-2000 közötti lehet
2023. júl. 19. 17:08
 3/8 anonim ***** válasza:

A megtorló (The Punisher, 2004)?

https://www.youtube.com/watch?v=QfeQRuAH5FE

[link]


Vagy:

Trükkös halál (F/X, 1986)?

[link]

2023. júl. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ment a zöld.kösz de nem ezek.ugy emlékszem a film ugy kezdődik hogy egy kikötőben ütnek rajta a rendőrök egy drog szállitmányon.és ahajo mellet lövik le látszolag a beépitett rendőrt ezért egy ideig halottnak hiszik
2023. júl. 19. 23:40
 5/8 anonim ***** válasza:
A megtorló is így kezdődik, egy kikötőben lövik le (látszólag) a beépített rendőrt és később a mafia főnök egy korrupt tisztviselőtöl megtudja, hogy él.
2023. júl. 20. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igazad van.a szereplők nem ismerősek de megnéztem az előzetest. majd ránézek a filmre is hogy az e amire én emlékszem köszönöm szépen👏👏👏
2023. júl. 20. 12:10
 7/8 A kérdező kommentje:

lehet hogy keverem a filmeket de ugy emlékszem abban a filmben amit keresek volt még az is hogy az öreg maffia vezért lecsukták és a börtönben mondta a kémnek hogyha én akartam volna megölni a családodat már rég megtehettem volna de nem én voltam

végül kiderült hogy a maffia alvezére öli az embereket.megölte a fönöke családját is a birtokon felrobbantotta őket a kocsiban

és ugy tett mintha megviselné a robbanás

2023. aug. 11. 17:02
 8/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#7 szerintem is keverheted ismerosen hangzik ez amit irtal


"hogyha én akartam volna megölni a családodat már rég megtehettem volna"


bar lehet tobb filmben is felhasznaltak hasonlot

dec. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!