Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ha anno, még a...

Szerintetek ha anno, még a mexikói sorozatok “fénykorában” egyúttal behozták volna nálunk a török sorozatokat is, már akkoriban is lenyomta volna a török sorozatok a mexikóiakat?

Figyelt kérdés
Olyan nagysikerű klasszikusokra gondolok mint pl a Paula és Paulina, Esmeralda, Vad Angyal, Rosalinda stb stb. Ugye ezek a sorozatok anno hatalmas népszerűségnek örvendtek nálunk, viszont egy jó 10 éve már biztosan a török sorozatok “viszik a prímet”. Szerintetek ha ezekben az időkben is adtak volna már nálunk török sorozatokat, le tudták volna körözni ezeket a klasszikusokat? (Nem tudom egyébként hogy ekkor már készültek e török romantikus sorozatok)

2023. júl. 18. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.A török sorozatok ugyanis eredetibbek.Több bennük a dráma,s nem a gazdag fiú és a szegény lány történetére alapoznak.Az első török sorozat egyébként Tiltott szerelem néven futott (1974),mely nem azonos a nálunk is bemutatott Tiltott szerelem c. sorozattal.(ez utóbbi 2008-ban készült).
2023. júl. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1-es, “Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a választ.” 2-es, köszönöm a normális választ, ment a zöld! És azt is hogy megírtad hogy mi volt az első török romantikus sorozat :)
2023. júl. 18. 20:14
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
#3 na mostmar én is kiváncsi vagyok hogy a moderatorok problémásnak fogják e találni hogy szarnak tituláltam mind a mexikói, mind a török szappanoperákat.
2023. júl. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Na, mire megírtam a választ, el is dőlt, nem szidhatjuk a szappanoperakat, mert az rossz. :)
2023. júl. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát ne is :D De egyébként komolyra fordítva a szót, oké, hogy te nem szereted ezeket a sorozatokat, sokan nem szeretik, viszont nem kötelező nézni őket, és mivel a válaszod alapján te sem szereted őket, ezért nem értem hogy miért kellett ideírnod, főleg ilyen dolgot (és ezt most nem rosszból írom)
2023. júl. 18. 21:11
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Mert ahhoz képest hogy mennyit gyártottak belőlük, a kulturális hasznuk elenyésző. Max arra volt jó hogy a nyugdíjasok tudtak mit nézni a tv-ben. (Én a nagymamámmal nézzem a homok titkait pl., de szerintem jobban szerettem vele snapszerezni. Sokszor el is döngetett benne. De az megbocsájthatatlan hogy csak néztük és néztük és az istennek nem akart véget érni, csak az hogy "ő nem ruth hanem rahel.. ő nem rahel hanem ruth" vagy 50 reszen keresztül ment. Borzalom)
2023. júl. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Nekem az tetszett,amikor a Zone Romantica-n ment egy brazil sorozat,s fél óráig azon vitáztak,kié a csekk.A végén már a két szereplő is összeverekedett.
2023. júl. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es, ez ismerős, láttam már én is hasonlót, de mit lehet tenni, ezek a sorozatok már csak ilyenek (én ennek ellenére is szeretem őket, bár tényleg sokszor nehéz komolyan venni). Nagy kár számomra hogy már nincs Zone Romantica, az Izaura Tv valahogy “nem az igazi” :D
2023. júl. 19. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!