Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha sikeres lesz a Harry...

Ha sikeres lesz a Harry Potter sorozat és ennek kapcsán Rowling úgy dönt, hogy ír még újabb Harry Potter könyveket a Halál Ereklyéi és az Elátkozott Gyermek közötti 19 évből, akkor milyen fajta történetek jöhetnének még?

Figyelt kérdés

2023. júl. 19. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
ehhez miért kellene az hogy sikeres legyen a sorozat?
2023. júl. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos lenne még pár szökött halálfaló vagy Voldemort szimpatizáns, akik a sötét varázslók élére állnának, átvennék az irányítást. Persze tuti hogy pont Harryt meg a családját akarnák kinyírni, így már meg is van a sztori.

Azt nem hiszem, hogy átmenne romantikusba és azt írná meg, hogy Harryéknél hogy készült el a 3 gyerek.

2023. júl. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
De minek írna? Ez így egy kerek történet a 7 könyv már az elátkozott gyermek is hiba volt szerintem
2023. júl. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy előzmény sorozat jó lenne ami Harry szülei idejében jàtszódna.Lehet idősebb koràban ìt még valamit
2023. júl. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Előzmény azért lehetne bőven, de inkább a régebbi múltról, Harry születése előttről.


Úgy lett vége a hetedik résznek, hogy meghalt a Sötét Nagyúr, boldogan éltek, míg meg nem haltak. Az utódok is csak felületesen jelentek meg a legvégén. A kedvenc varázslóink hétköznapjai, mindenféle fenyegetés vagy akció nélkül azért nem biztos, hogy működne...

Az Elátkozott gyermek is inkább időutazós, alternatív múltas történet emiatt. Én egyébként szeretem azt is.

2023. júl. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A "kedvenc varázslóink hétköznapjai" ötlethez legfeljebb amolyan rövid epizódos, sitcom jellegű tévésorozatot tudok elképzelni. Egyfajta Jóbarátok, vagy még inkább Így jártam anyátokkal a varázsvilágban :D

Ez akár működhetne is az eredeti könyvekből ismert szereplők felnőttkoráról...


Újabb főgonosz, újabb kiválasztott, újabb jó-legyőzi-a-gonoszt küzdelem már nem kell, van elég folytatható és kiegészíthető szál, de inkább a Harry előtti évekből.

2023. júl. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem egy Voldemort eredettörténet eléggé érdekelne.
2023. júl. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%
Pls valaki pontozzon fel #3 vok
2023. júl. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!