Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi az oka, hogy az Indiana...

Mi az oka, hogy az Indiana Jones új 5.része borzasztó bukás lett?

Figyelt kérdés
[link]
2023. júl. 21. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

1. Eszetlen drága volt

2. Már a negyedik részt sem kedvelték sokan, sőt, már akkor is öregnek gondolták Fordot a szerepre.

3. Nem volt elég jó marketingje. Nézd meg mekkora hype-ot csináltan a Barbie filmnek most. Persze ez kiugró, nem lehet megtenni minden filmmel, de szerintem nem lelkesítették be eléggé az embereket.


Bár elmehettem volna rá én is (sőt, még el is mehetnék), de mégsem mentem, nem is tudnám megmondani miért, pedig valamennyire érdekel a film, szeretem a szériát.

2023. júl. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

„1. Eszetlen drága volt”


A valódi költségvetést, a valódi marketingre fordított összeget sohasem fogjuk megtudni, de szerencsére a Sony-tól évtizedenként kiszivárog néhány dokumentum, azokból azért kiderül néhány dolog. :)


A fiatalítás is sokba kerül még mindig (pedig látjuk, hogy a profik mire képesek puszta szórakozásból néhány nap alatt) + a rengeteg utóforgatás, mert a tesztközönségnek szinte semmi sem tetszett – pláne az első befejezés –, és nem véletlenül mondják sokan pénzmosodának az amerikai filmipart...

2023. júl. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
És még az is, hogy USA-ban az utóbbi időben tényleg szokás lett a pénztárcáddal szavazni a woke-dolgok ellen (a filmektől kezdve egészen a sörig).
2023. júl. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb semmi újról nem szólt, mint amit az előző IJ filmek hoztak. Inkább egy tipikus hangulat film volt, ami a rajongók szívét melengeti, kb ennyi, a sztori lapos.
2023. júl. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon tenyérbemászó volt az a nő. Nem spoilerezek, nem írom le ki volt. Miért kellett ilyen agresszív karaktert betenni Indiana filmbe? Elnyomta Jones karakterét
2023. júl. 22. 13:31
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Nekem a csajjal speciel semmi bajom nem volt, végre nem csak egy bábú volt dísznek Jones mellé, hanem egy kidolgozottabb női karakter, akinek van személyisége is végre.
2023. júl. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

En ugy lattam az összes részt, hogy semmit se neztem belőlle.

Ugy neztem mint a Karibot, ha otthon bent bele bele néztem. Sose szerettem, Fordot se kedvelem.


De ezt most megneztem moziba es tetszett. Jobb lett volna ha az, az akcio marad mint az első fél oraban, akkor meg jol is nezett ki. 😅😅

A mozirol meg csak annyit, hogy sok film nem éri meg azt a szintet h oda keruljön.

2023. júl. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én imádom az indy sorozatot minden hibáival együtt, úgy mint az alient. Mostanit még nem láttam, jó lenne megnézni már.....
2023. aug. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!