Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » IMAX vetítő és filmek vannak...

IMAX vetítő és filmek vannak hazánkban?

Figyelt kérdés

Azt hiszem az Arénában van ilyen mozi, de filmek is? Akár jelenleg is? Élményben felülmúlja az egyéb modern technikákat?

Most láttam egy videót a vetítőről, hát elég hatalmas és bonyolult. Korábban nem is hallottam erről.


2023. júl. 25. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam kiváncsiságból, szemüvegesként nem bejövős, nekem a 4dx (2d-ben) sokkal jobban tetszett.
2023. júl. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mo.on csak az arénában van imax mozi, rendszeresen vannak filmek. Én pl hétfőn megyek az Oppenheimerre
2023. júl. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos Magyarországon csak Budapesten van ilyen mozi. Én Angliában élek, itt rengeteg nagyvárosban szintén található IMAX mozi. Én is szemüveges vagyok, de engem nem zavar a plusz 3D szemüveg, ha meg nem 3D-s, mint a Dűne volt, akkor meg nem számít. Az IMAX-nek az a lényege, hogy óriási a vászon, más jellegű a vetítés is és bárhol ülsz, mindig mindent látsz. A 3D pedig az egyik legjobb, amit valaha láttam! Nagyon szép videók vannak a neten arról, hogy mi benne a lényeg.
2023. aug. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!