Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy lehetett ilyen gagyi...

Hogy lehetett ilyen gagyi filmet kiadni mint az álom. Net? A főszereplő „színésznő”-nél még én is jobban játszom. Valakinek tetszett?

Figyelt kérdés
felháborítóan rossz. bevallom néha jól esnek az ilyen libás filmek, de ez kritikán aluli..nem értem h lehet ilyet rendezni?
2010. okt. 14. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ráadásul a Hajrá csajok nemtomhány van lekoppintva benne..
2010. okt. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan vélekedem. Annyira bugyuta, ostoba, olcsó koppintás, hogy egy fillért is kár volt rá pazarolni. Pedig hogy reklámozták! L.L. meg....hát mindennek mondanám, csak nem színésznőnek. Nem szoktam ilyen negatív lenni, de ez egy jó szót sem érdemel.
2010. okt. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ez a csaj még szinkronhagnak sem volna jó..borzalom

ja és azok a hisztik...nagyon hihetőek voltak

pedig egyszerűen csak magát kellett volna játszania nem?

2010. okt. 14. 23:01
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ja hat ez egy zs kategorias film. a Labanc Lilla meg hat kb mintha olvasta volna a szoveget. Ez a film elvett masfel orat az eletembol.
2010. okt. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!