Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Amikor az Avatár: Korra...

Amikor az Avatár: Korra legendája című sorozatban megszakadt az avatár ciklus, majd újrakezdődött, akkor az összes előző avatár élet "elveszett"?

Figyelt kérdés

Most kezdtem csak el nézni a korrás sorozatot, de olvastam valami ilyesmit, és ez most érdekel, vajon "eltűntek-e így az előző életek". Mert ha igen, akkor például a szellemvilágban sem lehetne mondjuk Aang-gal kommunikálni? Akkor ő már végleg " kitörlődött"?


Előre is köszönöm a válaszokat!



#Korra legendája #Aang avatár #Raava #Vaatu #Avatár ciklus
2023. aug. 4. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem minden lélek továbbvándorol egy másik valóságba, a szellemvilágba vagy azon is túl...

de az avatár arra van kárhoztatva, hogy sose pihenjen a szelleme, hanem mindig újra és újra megszülessen erre a világra.

Korra avatár újjászületése után a korábbi avatárok lelkei végre továbbléphettek, elszakadtak Ravaatól.

Az az egyik kedvenc teóriám, amelyet azért eléggé igaznak is érzek, hogy az avatárok mindig megoldanak valami nagy problémát, de aztán egy másik döntésük miatt bekövetkezett katasztrófát az utódjuknak kell megoldania.

Roku nem volt elég határozott, és életben hagyta Sozint. Aangnak kellett lezárnia a háborút, amit meg is tett, és megalapította Köztársaságvárost. Ám az egyenlőtlenségre épült, így jött Amon. Korra legnagyobb hibája, hogy elveszítette az előző életeit, így a következő avatárnak kell ezt megoldania, ami lehet, hogy egy hosszabb spirituális utazást jelent, hogy megtalálja az elveszett lelkeket, és visszaszerezze a régi erejét.

2023. okt. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Szerintem is valami ilyesmi teória állja meg a helyét ebben a kérdésben.
2023. okt. 11. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!