Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak nekem nem tetszett a...

Csak nekem nem tetszett a miraculous 5 évad befejezése?

Figyelt kérdés
2015 óta megy már a sorozat. Azóta rajongtam érte, és vártam hogy fog befejeződni. Mi lesz halálfejjel? Mi lesz Katica/Marinette és Fekete Macska/Adrien kapcsolatával? Véleményem szerint már most túl sokáig lett elhúzva. Mi gyerekek ,akik akkor nézték, lassan felnövünk. De nem is baj. Jó lett volna, ha már az 5 évaddal lezárják, de nyitva maradt a történt és ki tudja még hány évadot él meg, amik már nem a történet miatt történek, hanem hogy lehessen még tovább húzni... Az utolsó részben tök rendben volt egy ideig nekem, bár lehet jobb lett volna, ha eredeti Fekete Macska is ott van mikor katica harcol halálfejjel, mint 1 évadban ahol csak ők vannak. Ezzel kiemelték volna Fekete macska jelentőségét és nem csak a talizmányájét. Ez még nem is baj igazából. Az is szép volt, hogy Gabriel feláldoza magát feleségért és fia boldogságaért, viszont ami utána következett... Egy teljesen új, tökéletes világ jött létre, ami kisé ellent mondásos, mert sosincs olyan hogy minden tökéletes és ez kicsit giccsesé vált. Normális lenne, ha az Adrienn anyja visszajött, de a többit nem értem, hogy történhetett csupán Gabrielle haláláért cserébe. Még Natalie is visszajött. Adriennek meg nem értem miért nem fura neki, hogy anyja visszajött és apja meghalt, és miért tűnik annyira boldognak, mind azok után amit átélhetet. Szerintem többet adna a végének, ha tudná mi csinált az apja, de Marinette nyilván segítene neki megemészteni. Másik dolog, hogy Fekete Macska és Katica még mindig nem tud egymás kilétéről. Szerintem ez is sokat adott volna a végének, főleg hogy nem tudom elképzelni hogy lehet örökké ezt eltitkolni, ha együtt van Marinette és Adrienn, vagy olyan könnyen elengedni azt amit valaha álarc alatt éreztek egymás iránt, hol Fekete macska, hol Katica. De a legnagyobb bajom tényleg az, hogy halálfej halála után még mindig tovább akarják húzni újabb és újabb gonoszokkal. Viszont kifejezetten tetszett az hogy a különböző szuperhősök egyesülnek halálfej legyőzésében, Félix és Kagami kapcsolata (bár Kagami anyja sem lezáratlan ügy még).Remélem jól összetudtam szedni és találok itt hasonló fanokat, mint én.

2023. aug. 8. 00:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat kimaradt valami, hogy Adrienn mit tud az apjáról így viszont megértem a boldogságát és az anyja sem jött vissza, összekevertem a nagynénijével.
2023. aug. 8. 00:21
 2/6 A kérdező kommentje:
Viszont szerintem jobb lenne, ha tudná az igazságot.
2023. aug. 8. 00:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is felemás érzéseim voltak. Örültem, hogy végül Gabriel nyert és gyönyörű volt a kívánsága. Viszont ez az utópisztikus Párizs számomra is taszító. Nem is értem hogy gondolták ezt. Mintha mostantól egy teljesen alternatív városban játszódna a sorozat.


Mivel Lila jelen volt, ezért majd arra fog kimenni a játék, hogy Marinettet zsarolja Monarch kilétével. És persze végül elárulja Adriennek, hogy az apja volt, ami pedig adni fogja a drámát Marinette és Adrien kapcsolatába.


Jó lett volna, ha ezzel az évaddal befejezik (habár ez is hagyott maga után kívánni valót), de reméljük tartogatnak számunkra még sok jóságot :)

2023. aug. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Eredetileg csak 5 évados lett volna amúgy. Szerintem egész jó befejezés volt örülök hogy végre más lesz a story a 6 évadtól, habár a végét nem teljesen értettem.... mikor Lila feltette a pillangót és azután pedig az a nagy villámlógömb volt szerintem köze lehet ahhoz a laptophoz amit elopott Tsurugi asszonytól talán lekövette Lilát és rájött mit tett a háta mögött. Persze az valószínűbb hogy a kívánsággal van kapcsolatban talán még kell fízetnie az árát azzal hogy kihatásaal lesz a talizmán ereje a tudatára.
2023. aug. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Adrien mindenképp meg fogja tudni hogy az apja volt halálfej/árnyszárnyú/fejedelem, mert katica úgyis elmondja macskának...
2023. aug. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én teljesen kiakadtam. Utálom az egész 5.évadot
máj. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!