Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Várjátok a Star Wars Rossz...

Emily kérdése:

Várjátok a Star Wars Rossz Osztag (The Bad Batch) 3. Évadát?

Figyelt kérdés
Jövőre várható a 99-es klónosztag sorsát lezáró 3. Évad!

2023. aug. 10. 15:55
A kérdező szavazást indított:
Igen, várom, szeretem a sorozatot!
Nem várom, nem tetszett a sorozat.
Nem várom különösebben, de egynek elmegy.
Nem láttam még a Rossz Osztagot, csak hallottam róla.
Mi az a Rossz Osztag?
12 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

A sorozat maga elég felemás, az éved 2. fele szerintem jól sikerült de én soknak tartom a filterepizódot benne.

Ha a kevesebb-több elvén vinnék a 3. évadot és kicsit jobban a lényegre törnek akkor simán lehet olyan jó, mint a TCW 7. évad is, mert van benne potenciál.

2023. aug. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Várom a végét. Túl sok a sorozat szóval jó érzés amikor valamelyiknek vége van.
2023. aug. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Az első évadot félig láttam, a 2. is itt van a gépen, de nem érdekelnek nagyon ezek az animációs filmek. Szóval ha nem jön, akkor is boldog leszek.
2023. aug. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Várom, több okból is (SPOILER: tényleg meghalt-e Tech, ki az az állítólag klón tudós csaj aki az utolsó részekben volt és mi neki a szerepe stb.) bár azzal egyetértek hogy túl sok benne a filler, az epizódok felének kb. semmi relevanciája nem volt az 1. és 2. évadokban. Bőven elég lett volna két évad, ha nem nyújtják mint a rétestésztát.
2023. aug. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!