Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Red, White & Royal Blue...

A Red, White & Royal Blue című film magyarul is meg fog jelenni?

Figyelt kérdés
Már nagyon vártam a filmet, viszont nem szeretem a feliratot, így a szinkronban reménykedem. Amazon Prime-os filmeket mennyire szoktak szinkronizálni? Vagy egyáltalán szokták?

#film #könyv #meleg #vígjáték #romantika #Red, White & Royal Blue
2023. aug. 12. 00:31
 1/10 Endura ***** válasza:
83%
Magyarul is meg lehet nézni a Prime videon
2023. aug. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem nagyon vagyok jártas az ilyen streaming oldalakon, ezért sem voltam biztos a szinkronban.
2023. aug. 12. 11:16
 3/10 Endura ***** válasza:
Valaki nem tudta megnézni magyarul?Csak a lepontozás miatt kérdezem.
2023. aug. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3, én meg tudtam nézni magyarul (ha ez számít)
2023. aug. 13. 18:15
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Pont tegnap láttam magyarul. Hát, ez nem az én filmem volt. Mondanám, hogy faék egyszerű volt, de a faék egy komplikált, bonyolult eszköz ehhez a filmhez képest. Szerintem nagyon gyenge.
2023. aug. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Egy romcomtól milyen világmegváltó újdonságot vártál? A maga nemében nagyon aranyos, és szórakoztató volt.
2023. aug. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ki mondta, hogy bármilyen világmegváltó újdonságot vártam tőle? nyilván semmilyet nem vár az ember egy ilyen filmtől. Attól, hogy romkom, ez még gyenge, mint a harmat. Bugyuta, béna, gagyi. Ostoba kis sztereotip szerencsétlenkedésekkel telepakolva. Vannak tök jó filmek is ebben a műfajban, messze-messze sokkal jobbak, de ez olyan buta, hogy az már fáj. Aranyos és szórakoztató: Ki milyen szellemi szinten szórakozik...
2023. aug. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Ohh elnézésedet kérem!! Akkor nézd a messze messze sokkal jobb filmeket, amik megütik a te krva magas szintedet!
2023. aug. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
Egyébként az imdb-n 27 ezer szavazatból 7-es felett van az értékelése, de biztos mindenki más hülye, csak te vagy helikopter.
2023. aug. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egészségedre. Legyen szép a napod.
2023. aug. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!