Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet, kiskoromba...

Keresek egy filmet, kiskoromban, 90-es évek végén / 2000-es évek elején láthattam. Verekedős, alvilági, a győztes azt hiszem megölhette a vesztest, és a végén lett egy király aki mindent megnyert. Részletek lenn. Valaki esetleg tudna segíteni ebben?

Figyelt kérdés
Beugrott 1-2 képkocka egy filmről, de nem tudom mi lehet a címe. Nagyon kiskoromban láttam, kb 1990-es évek végén szerintem, max 2000. Valami akciófilm-verekedős film volt, alvilági, azt hiszem éjjelente voltak ketrecharcok, vagy boxmeccsek, és a győztes meg is ölhette a vesztest, úgy emlékszem volt hozzá joga, és a végén azért ment minden úgy emlékszem hogy ki lesz a király. Lehet hülyeség, meg nem jól emlékezek, esetleg ezekből van valakinek egyáltalán ötlete ? :)
2023. aug. 17. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmi témájú filmek abból az időből:

Véres játék (1988)

Kickboxer (1989)

Oroszlánszív (1990)

Amerikai szamuráj (1992)

Magányos tigris (1998)

2023. aug. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!