Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az eufória 2 évadát hol...

Az eufória 2 évadát hol tudnám legálisan megnézni magyarul?

Figyelt kérdés
Az első 4 részt le néztem, az 5dik rész csak angolul van felirattal... Esetleg valaki? Valamit? Köszi

2023. aug. 22. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Pl.a srzt.eu-n
2023. aug. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
A HBO sorozata, így kizárásos alapon a HBO Max-on.
2023. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az 2 évad első 4 része fent van jobbmimtatvn dndmedian onlinefilmeken is de az 5s csak angolul mindenhol...
2023. aug. 22. 21:50
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Az volt a kérdésed, hogy legálisan hol. Erre választ adtak. De ezt amúgy is meg lehet találni 20 másodperc alatt, ha beírod a címét.

Ezekután hogy jön ide az onlinefilmek meg ilyen szarok?!

2023. aug. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Imádom, hogy mindenki ennyire becsületes! Én lazán torrenten nézek meg mindent, mert szebb, jobb és egyből ott van.
2023. aug. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5, nem az volt a kérdés, hogy ki hol néz filmet, hanem, hogy LEGÁLISAN hol tudja megnézni.


Az pedig nettó baromság, hogy a torrent szebb és egyből ott van, hiszen a streaming az, ahol egyből ott van, a torrentet le kell tölteni.

2023. aug. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6


Tény, van némi késedelem, amíg lejön a sorozat, de mennyi is az, vagy 20-25 perc, esetleg 1 óra? Be lehet állítani, hogy az első rész gyorsabban jöjjön le és akkor csak pár perc az egész, elkezded nézni, míg közben jön lefelé a többi. A válaszom arra vonatkozott, hogy az interneten kutatás helyett ez gyorsabb módszer és tényleg szép minőséget ér el. Ha ingyen, legálisan szeretné megnézni, akkor vannak olyan oldalak, ahol sorozatokat lehet netről nézni magyarul, de azok minősége kérdőjeles lehet. Nem beszélve a hangzásról, ami nem lesz olyan, mint az eredeti. Mellesleg az sem lehet legális, csak jobban hozzáférhető. Ha lenne neki streaming hozzáférése, nem biztos, hogy megkérdezte volna. A torrent nem legális, de minden streaming szolgáltató műsorát megtalálod rajta. A legtöbb streamingszolgáltató már eleve ad a filmek alá vagy 30 feliratot, szóval ezek lesznek fent a torrent oldalakon is.


A magyar hang már kérdőjeles. Azt csak magyar oldalról lehet leszedni általában. Én magam Angliában élek már bő 10 éve és jobban szeretem angol nyelven nézni a filmeket. Ha van hozzá magyar felirat, akkor azzal, ha nincs, akkor angollal, ha az sincs, akkor anélkül.

2023. aug. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!