Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki szeret moziba járni ?

Ki szeret moziba járni ?

Figyelt kérdés
Szeretitek a mozi hangulatát vagy inkább otthon nézitek meg a filmeket ?

2023. aug. 27. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek régen nagyon jártam,sajnos már jó ideje nem voltam szerintem jobb mint otthon
2023. aug. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*nagyon sokat jártam
2023. aug. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem minden egészséges ember szeret moziba járni.
2023. aug. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%

Én utálok, de kénytelen vagyok néha beülni ha megakarom nézni azokat a filmeket amik nagyon érdekelnek.

Én nem is értem hogy lehet szeretni a mozit, a székek nagyon szarok, óra után a hátam vagy a nyakam már fáj tőle, nem is beszélve milyen kevés hely van a lábnak, aztán nem ehetem film közben azt amit akarok, nem tudom megállítani a filmet hogy ki menjek wcre, a közönség néha bele köhög vagy pofázik, röhög idétlenül a filmbe - még is hogy lehet jobb a mozi az otthon nézés helyett???

2023. aug. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek, de csak olyan filmeket nézek meg a moziban, amiknél nagyon-nagyon valószínűnek tartom, hogy tetszeni fog. Vagy mondjuk folytatásokat. De nem vagyok az a típus, aki csak úgy beül bármire, főleg ilyen mozijegyárak mellett. Az a filmtől függ, hogy valóban jobb-e moziban nézni, mint otthon. Egy látványos filmet nyilván jobb a moziban, de pl. egy érzelmes drámát szívesebben nézek meg otthon. Meg aztán néha tényleg elég zavaró tud lenni a többi ember, főleg, ha mondjuk olyan gyerekeket is elvisznek az adott filmre, akik nem tudnak csöndben végig ülni 90 percet, vagy esetleg nem is nekik való a film. Előfordul, hogy a légkondit is tövig nyomják, és megfagysz bent, mert a kinti 30 fokhoz öltöztél. És persze a mosdóhasználat is egyszerűbb otthon. De van, hogy kimondottan jó barátokkal elmenni moziba, hogy aztán utána (nem a film alatt) együtt kibeszéljétek a látottakat. Szóval nyilván nem tökéletes a mozi, de a legtöbb ember szerintem szeret néha beülni egy filmre.
2023. aug. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes nekem semmi bajom a székekkel. Sosem fájt tőlük semmim. 186 cm vagyok és van elég hely a lábamnak. A mosdót is kibírom 2-2,5 óráig


Kifejezetten szeretem a hatalmas vásznat, a mozi hangulatát, a mozis (túlárazott) snackeket.

2023. aug. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon bírom. Viszonylag rendszeresen járok. A lábamnak nekem sincs mindig hely, ha van rá lehetőség akkor olyan helyre ülök, ahol ki tudom nyújtani, de a székekkel nekem sem volt gondom, sosem fájt semmim. A mosdóba még sosem mentem ki, előtt elmegyek wc-re. 2-3 órát simán ki lehet bírni.

Egyedül az idióta emberek szoktak csak zavarni, akik végigpofázzák meg telefonoznak... De csomószor direkt a sorok legszélére ülök, hogy ne legyen annyira közel hozzám.


A nagy vásznat pedig gondolom nem kell magyarázni, meg a hangot. Otthon egyszerűen képtelenség visszaadni ezt. A legnagyobb tévéken sem, amik ráadásul eszetlen drágák.


Persze kinek mi, ha valaki otthon élvezi jobban akkor szuper, legalább nem kell eljárjon. :) Csak így később látja az új filmeket, könnyebb spoilerbe is belefutni.

2023. aug. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor szoktam beruházni mozijegyre, ha egy film igazán látványosnak ígérkezik. Akkor nincs semmi ami a közelébe érhetne a szélesvásznú élménynek. Vagy akkor ha valami olyan új filmről van szó ami igazán érdekel, olyankor igazából csak annyi a lényeg hogy minél hamarabb láthassam.
2023. aug. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ kivel kell menni
2023. aug. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!