Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan aki szeret egyedül...

Van olyan aki szeret egyedül moziba járni?

Figyelt kérdés

Eleinte amikor egyedül mentem kissé feszélyezve éreztem magam, furcsa volt, hogy nem volt ott senki ismerős akihez szólhattam volna.

Most viszont szabadságon vagyok, és beültem egy filmre újra egyedül és már nem zavar az ismerős hiánya, sőt, januárra kinéztem vagy 3 filmet ami érdekel.

Ti is szívesen jártok egyedül moziba, vagy inkább kizárólag társaságban érzitek jól magatokat, vagy indifferens a dolog?


2017. dec. 17. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Indifferens.
2017. dec. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon kevés ember van, aki egyedül is jól tudja magá érezni.


Főleg hogy a többségnek az számít hogy mit gondonak róla.


Téged ez nem érdekel, nagyon helyes :)

2017. dec. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 LeonScottKennedy ***** válasza:
100%
Én csak egyedül szeretek moziba menni, szépen csebdben, magamba végiggondolni a látottakat. Életemben egyszer voltam haverral moziban, hogy az milyen frusztráló volt... soha többet.
2017. dec. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Legszívesebben kötelezővé tenném, hogy az emberek csak egyedül mehessenek moziba. És akkor mindenki a filmet nézné, és nem beszélgetnének hülyeségekről.
2017. dec. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az utolsó pár alkalommal, amikor többen voltunk egy társaságban, már az én feladatommá vált a jegyek megrendelése, átvétele, mivel mindig időben odamentem, hogy ne az utolsó pillanatban kelljen nyomorogni a sorban. Persze kifizetni is nekem kellett, aztán kimatekozni a visszajárókat a többieknek.

1-2 ember mindig 5-10 perc késéssel érkezett, nekik persze meg kellett venni az üdítőt-popcornt, hogy ne menjen el az idő a sorban állással ha úgyis késnek.

Bent pedig végigdumálták a filmet, amit utálok.

Az utolsó alkalommal elegem lett, azóta egyedül megyek.

Sokkal cikibb volt késve bemenni a terembe, mint most idejében odamenni egyedül.

Köszönet a válaszokért!

2017. dec. 17. 17:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csakis egyedül szeretek moziba járni. Én nem akarok szenvedni amiatt, hogy ők nem bírják ki egyszerűen, hogy kussoljanak addig a két-kétésfél óráig. Én filmet nézni járok, nem beszélgetni. Ha pedig beszélgetni akarok, megyek kávézóba, kocsmába, stb, de nem moziba.
2017. dec. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Én egyedül jobban szeretek moziba menni, mint társaságban.
2023. febr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!