Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Grace klinika valaki magyarazz...

Grace klinika valaki magyarazza el???

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gondolom nem sokan nezitek vagy neztetek a Grace klinikat es mar reg volt az az evad de nem hagy nyugodni. A 11.evad 13. reszenel tartok, de az 5.resz kornyen volt egy olyan jelenet, hogy Wilson meseli Edwardasnak, hogy terhes es, hogy mondja el Alexnek, nem mondta el de kerdezgette, hogy o akar e gyereket es volt egy olyan jelenet is hogy Alex mondta csinaljanak gyereket. De azota nem jott szoba kozottuk, nem mondta el neki wilson es semmi jel nincs arra, hogy terhes lenne bezzeg Kepner igen. Szoval most akkor mi is volt ez? Hogy rakhattak be ezt a reszt a sorozatba ha utana meg semmi hire es nem is terhes?


2023. aug. 28. 02:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Plot hole. De valószínűbb, hogy a színész nem vállalt terhes jelenetet vagy csak szimplán rájöttek a producerek, hogy élő csecsemővel nehéz és macerás lenne jeleneteket forgatni, arról nem beszélve, hogy engem a falhoz lehet vágni a csecsemősírással. Egyszerűen nem való képernyőre és kész.
2023. aug. 28. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát de nem egy embernek született már gyereke a sorozatban.
2023. aug. 28. 09:29
 3/11 A kérdező kommentje:
De akkor nekik nem is lesznek gyerekeik a sorozatban?
2023. aug. 28. 09:29
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Wilson sose volt terhes Alextől szerintem valamit félre értettél. Mástól se volt terhes sose. April az tényleg terhes. De egyébként nem is lesz gyereke Alexnek meg Jonak
2023. aug. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem értettem félre hidd el. 3x is vissza néztem és mondja, hogy terhes
2023. aug. 28. 12:07
 6/11 A kérdező kommentje:
Es aprilnak megmarad most a gyereke?
2023. aug. 28. 12:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom kerestem angolul de nem írtak róla semmit én meg nem emlékszem már rá. De ha terhes is akkor lehet félre jelzett neki teszt vagy valami mert nem fog szülni meg el se vetél. Aprilnek meg jacksonnak megszületik a kisfiuk de nagyon beteg és egy pár órán belül meg is hal:(
2023. aug. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen azt láttam de most újra terhes azért kérdezem, hogy ez most egészséges lesz e?
2023. aug. 28. 14:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja igen lesz egy kislánya jacksontól ő teljesen egészséges és sokszor benne is lesz mikor már nagyobb is
2023. aug. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom együtt maradnak
2023. aug. 28. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!