Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Amerikai filmekben többször...

Amerikai filmekben többször tapasztaltam már hogy ha egy adott helyre / címre rendőrség kellett akkor nem tudták elérni a helyi sheriffet vagy helyi rendőrséget. Hogy lehetséges ez ? Ott ez természetes vagy filmes hülyeség? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

Szóval például a the visit filmben az anya megtudja hogy a gyermekei nem is a nagyszüleiknél vannak, hanem idegen embereknél, és tudja is a címet, és mondja hogy hívja az ottani rendőrséget de nem veszik fel, ezért autóba ül és mondja hogy másnap reggelre ott van....

Na például itt mindtam hogy mi a f@sz van ???

Ha tudom hogy a gyerekeim 2 őrültel vannak egy házba akkor azonnal hívom a rendőröket és ott vannak max fél órán belül bárhol az országban...


De láttam már más filmben is hogy hasonló volt hogy segítség kellett valakinek és kocsival indultak érte és mondták hogy 4-5 óra és ott vannak tartsanak ki... hogy van ez?


Gondolom ezek filmes hülyeségek de nagyon irreálisak...


2023. aug. 31. 16:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Sablon. Életszerűtlen. Ha kihívja a rendőrt, kijön, vége is a történetnek. 😁
2023. aug. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!