Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új Miraculous filmről?

Figyelt kérdés
Szerintem egy nagy 💩 lett. A sorozatot imádom, de ez a film gagyi.

2023. szept. 2. 00:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Angolul nem annyira szörnyű, de a magyar verzió nekem nem igazán tetszett.


Valahogy nem jöttek át a zenék.


A sorozat szerintem is sokkal jobb.

2023. szept. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pedig jobban tetszett, mint a sorozat öt évada együttvéve. Ez van.
2023. szept. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A cselekményt, hangulatot, dinamikát imádtam, de a zenéket igazán kihagyhatták volna. Nem kell mindenben a Disneyt majmolni, különösen ha kevesek hozzá.
2023. szept. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én egyetértek veled kérdező, a sorozathoz képest egy nagy 0. Alig vártam hogy vége legyen, szerintem kár volt megcsinálni. Még szerencse nem moziban láttam, ennyi kornyikálást ki se bírtam volna. Sokkal jobbra számítottam, legalább olyan szintre mint a sorozat.
2023. szept. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem mondom,láttam már jobbat. De nem volt rossz. Én is csak interneten láttam. Mikor először láttam akkor engem is idegesített a sok zene. De amúgy ha külön meghallgatod őket,akkor tök jók. Szerintem jól eltalálták a szinkront.(mint a sorozatban is) Nem mondom hogy sokszor megnézném. De nekem bejött.
2023. szept. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5 Meg amúgy én úgy olvastam hogy 2026-ban tervezik bemutatni a 2. részt. Az lehet hogy jobb lesz.
2023. szept. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem rossz film de láttam már jobbat is
2023. okt. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Uhh... korábban olvastam róla, hogy komolyabb, mint a sorozat, életszerűbben viselkednek a karakterek, így nagyon vártam. Mellékesen olvastam azt is, hogy énekelnek. Gondoltam, lesz benne néha-néha egy dal, nem bánom, egyébként nagyon szeretem a Disney rajzfilmeket is.

Aztán ez lett... még el se kezdődött: dal. Mindig, mikor azt hittem, lesz végre valami értelmezhető hosszúságú egybefüggő cselekmény, csak léptek kettőt, és: dal. Végtelenségig nyújtott, jellegtelen, terjengős, nyálas-semmilyen dal olyan érzésekről és gondolatokról, amiket ennél sokkal élvezhetőbben és átélhetőbben ki lehetett volna fejezni jelenetekkel, reakciókkal, mimikával, szavakkal vagy csenddel, szóval filmmel. Nem dallal. Ráadásul az a fordítás, úristen. Tudom, nehéz dalt fordítani, hogy ugyanazt jelentse, kijöjjön a ritmus, rímeljen, és még ne is legyen magyartalan és ne hangozzon hülyén, de szerintem a fordító nem is próbálkozott. "Nem jött beeee a taktikaaaaa", vagy mi. "E szííív"...


Szóval csalódtam. Valami menőbbre számítottam, inkább kicsit marvelesre, de egy nyikorgó nyáltengert kaptam. Az animáció gyönyörű volt, azt aláírom.

Egyébként 13 évesekkel beszélgetek itt 35 évesen? :D

2023. nov. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem főként a szereplők közti dinamika tetszett. Az, hogy Katica és Cicus teljesen egyenrangú, együtt oldanak meg mindent, egyenlő szerepük van. Nem mind a sorozatban, ahol minden Katica körül forog, Macska pedig hülye és pár perc szerep után félredobják.

A 4-5. évadok alatt teljesen elidegenedtem a sorozattól, de a film visszahozott a fandomba, csomó fanficet is írtam azóta ao3-ra.

Az éneklés viszont tényleg nem hiányzott.

2023. nov. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Megcsinálták ezt a ,,Hú mennyire király" grafikát és ezzel el bszták az egészet. A dalok magyarul egyáltalán nem jöttek át főleg a courage in me mert én néztem angolul otthon mert nem bírtam ki amíg jön a moziba :D tehát néztem angolul és tök jók voltak a dalok. Aztán ülök a moziba és jön a ,,Hős benned él" és én majdnem kirohantam a moziból. A címét már átírták. Hogy lett a Tu es ladybug és a You are ladybug ből A hős benned él? Na meg azok a mondatok: héroszként elbukni sosem szép? élÉn azt hittem kiszaladok a moziból.
febr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!