Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Avatar: az utolsó léghajlító-b...

Avatar: az utolsó léghajlító-ban ezt Iroh hogy értette?

Figyelt kérdés

2. Évad 1. Részében mikor Zuko mondja hogy most van 3 éve hogy száműzték és folytatja hogy nem akarja hogy apja semmibe vegye stb, akkor Iroh mondja neki hogy nem veszi semmibe az apja, ha semmibe venné akkor nem száműzte volna, ezt hogy érti? Tudom én vagyok hülye, de nem értem.


Előre is köszi annak aki leírta!


2023. szept. 10. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Arra gondolhatott, hogy Ozai adott egy lehetőséget Zukónak, hogy helyreállítsa a becsületét, ezen felül pedig annak az embernek, akit semmibe vesznek, nem fognak ennyi figyelmet szentelni. Tehát, ha a tűz ura semminek nem nézte volna a fiát, erre nem ad neki lehetőséget, továbbá Iroh mindemellett gondolhatott arra is, hogy Ozai mindezt egyben leckének is szánta Zukónak.
2023. szept. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen de utána Zuko mintha mesértődött volna ezen és el ment, utána Iroh mondta hogy nem teljesen így értette, de szerintem amit mondott az inkább vígasz. Rosszul fogalmaztam meg elösször, ezzel Iroh tényleg valami rosszat mondott véletlen, vagy Zuko értette félre? Ha utóbbi akkor hogyan értelmezte? Vagy lehet hogy a magyar szinkron rossz?
2023. szept. 10. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!