Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film??

Melyik ez a film??

Figyelt kérdés
Keresek egy filmet amit kb 9 éve láttam először. Amire emlékszem; Űrlényes film volt de az űrlények nem ugy neztek ki mint azok a tipikus földönkívüliek a filmekből. Ezeknek páncéljuk volt és nagyok voltak és izmosak. Volt fegyverük is talán . És emberek akik nemtudom már hogy kik voltak de harcoltak velük és valami dombos erdős helyen játszodik a film. De már nem emlékszem miért jöttek az űrlények. És arra se hogy hogyan sikerült legyőzni őket. Nem horror volt az biztos nem volt ijesztő de akcióval teli volt.

2023. szept. 12. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán:

Csatahajó (2012)

2023. szept. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ragadozo (1987) ??

district 9 (2009) ??

2023. szept. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a függetlenség napja 1-2 ??
2023. szept. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem a csatahajó lesz az. Bár hajókra nem emlékeztem. Köszönöm a tippeket és a segitseget . 😊
2023. szept. 12. 17:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4

Ha jól emlékszem harcolnak abba a katonák egy szigeten is az idegenekkel.Nem csak hajón játszódik az egész film. Talán arra a részletre emlékszel.

2023. szept. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Űrlények a cowbojok?
2023. szept. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen egy szigeten is harcolnak az a jelenet maradt meg nagyon.
2023. szept. 17. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!