Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet ez a film?

Mi lehet ez a film?

Figyelt kérdés
Lehet hogy még tavaly volt. Vagy lehet hogy év elején. Apa kapcsolgatta a Tv-t és akkor láttam belőle pár másodpercet. Csak annyi ragadt meg bennem hogy szinte tuti hogy Gaten Matarazzot és Caleb McLaughlint láttam. (főszereplői a Stranger Thingsnek) Kb. olyan idősek voltak mint a ST 1-2 évadában. Ha nem ők voltak,akkor irtóra hasonlítottak rájuk. Talán erdőben voltak.

2023. szept. 18. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem az Az? Abban van egy csapat gyerek úgy mint a stranger thingsben és van benne egy fekete fiú is meg göndör hajú fehér gyerek is
2023. szept. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hali! Köszi a választ! Az Az részeit már láttam régebben. Nem rémlik hogy így néztek volna ki. De lehet. Hát,ha az a film volt az,akkor tuti nem nézem végig mégegyszer.:D Nem bírom az olyan durva horrorokat.
2023. szept. 29. 14:37
 3/3 anonim válasza:
Szerintem próbálj rákeresni hogy milyen filmekbe játszottak egyutt
2023. okt. 11. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!