Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért ilyen pszichopata a...

Miért ilyen pszichopata a Charlie és a csokigyár c. film?

Figyelt kérdés
Én komolyan mondom, majdnem elhánytam magam!!! Ez gyerekeknek készült??? Meg ez családi film??? Olyan ocsmány, hogy be kéne tiltani!!! A szereplők 90%-a negatív szereplő, beleértve magát Willy Wonkát is!!! Undorító az egész! A 4 gyerek a 4 szülővel egyszerűen agresszívak, pofákat vágnak, furcsa az arcuk, modortalanok, elkényeztetettek, követelőzők, rosszindulatúak, idegbetegek és még sorolhatnám! Willy Wonka egy gyerekiszonnyal megáldott ebergyűlölő, aki ilyet mond, hogy: "Kinyomják (az áfonyává dagadt lányt), mint egy pattanást!"??? Hánynom kell! Ezt nézik a gyerekek, miközben én magam is lidércnyomást kapok ettől a filmtől???
2010. okt. 18. 12:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Nekem se tetszik a film, de amiről szól, sajnos az nagyon igaz. pl. 5 gyerekből talán van 1, aki normális értékrenddel "működik". Vagyis nem agresszív, követelődző stb. és fontosabb a család, mint bármi más anyagi javak. A vége pedig happy end, mert W. W. is belátja, hogy fontos a család, és eddig rosszul működött ő is.
2010. okt. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%

Én egyszer se tudtam végignézni.

De a Tim Burton filmek nem átlagosak sose...

2010. okt. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek igaza van ,erről szól a film.

Én elolvastam a könyvet is, szerintem egészen jól rámutat arra, hogy milyenek a gyerekek... Sokszor meg a szülő sem veszi észre, hogy milyen negatív irányba fejlődik a gyermeke személyisége, vagy ami rosszabb, még biztatja is arra, hogy mindenáron érvényesüljön... Rossz irányba tart ez a világ...

2010. okt. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszett,mert pontosan azt akarta bemutatnia film ami ma igenis nagy gond,csak senki nem veszi észre,és ami fontos lenne azt reklámozni sem szabad..

Vegyük a gyerekeket.Egy elkényeztetett kisliba aki csak a "kell" és "akarom" szót ismeri..(Jaj de sok ilyen fiatal lányt látok nap mint nap,csak éppen nem ismernek magukra a film alapján)

A rágógumis lány aki szemtelen,flegma viselkedésével váltja ki az ellenszenvet..(ilyet is rengeteget látsz)

A dagi fiú aki csak falja az ételt,aki mérhetetlenül sokat akar..(ilyenből is van elég)

A másik fiú aki egész nap a számítógépen játszik,és szinte eggyé válik vele.Aki nem ismeri magát a kinti világot,mert virtuális világban él,és mellette azt hiszi ő egy igazi zseni mert tudja hogy kell pl: wordpadba írni,vagy képet retusálni..(jaj,de sok okos gyerek van itt is nem igaz?)

És van egy gyerek akinek nincsenek vagyonos értékei,aki nem palotában lakik,akinek nincsenek drága játékai,de van valami amit semmi pénzért nem adna át senkinek.A családja,és a családi szeretet..

NA a film is erről szólt! Kár hogy nem értetted meg!

Bizony ez a film nagyon jó kis film,ha megértjük a lényeget belőle!!!

2010. okt. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
12:57 leírta előttem a véleményemet!!! Mindenben egyetértek vele. Tükröt tart a társadalomnak, és nem torz a tükör. A baj (ahogy írták), hogy pont azok nem értik meg a lényegét, akiknek kellene. Kihal az empátia, a tolerancia, a családszeretet, az érzelmek, a pénz ural mindent, és már a gyerekek is úgy nőnek fel, hogy felfelé nyalni, lefelé taposni kell. Szomorú, de igaz.
2010. okt. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a film nem gyerekeknek készült. Nézz meg pár Tim Burtont ( Sweeney Todd, Alice in Wonderland, stb.), és rájössz ,hogy ez a rendező sajátos stílusa.Amúgy ez egy görbetükör a mai gyerekekről,és még tanulságos is. Ha csak a úgy nézed, akkor egy teljesen bolond mese az egész, de ha mögé látsz a dolgoknak , rájössz,hogy valójában zsniális ez a film.
2010. okt. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem elég jó film, és Burton filmjei tényleg nem átlagosak, én mondjuk imásom őket. (bár az Alicet nem venném ide mert eléggé érződik a disney hatás rajta)
2010. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
13%
Amúgy tényleg rossz a film ! :S Brr én sem bírom ! De a film tényleg arról szól hogy mennyire külömböznek a neveltetési szokások ! És hogy már a gyerekek is úgy választanak barátot hogy közben azt nézik hogy ennek mennyi pénze van . Ez elkeserítő ! Már visszafejlődünk az indiai kasztrendszerbe . Nekem Willy elég negatív volt ! Pedig hát azért valahogy nem így képzelné el az ember egy csoki gyárost . Érdekesnek találtam azt is hogy mondják hogy milyen régen van zárva a gyár és hogy az öreg bácsi még emlékszik Willyre ( persze az megeshet hogy az bácsi idősen kezdet ott dolgozni de Willynek akkor is öregebnek kéne lenni ) ! Az meg hogy így szűrték a gyerekeket azon leesett az állam elég durva volt !!! :O Főleg hogy látszott hogy előre megtervezte Willy ! Tényleg nem mutatnám meg a gyerekeknek bár szerintem nem igazán gyerekeknek tervezték . Kérdés az hogy akkor kiknek ! Amúgy meg elég unalmas a film .
2010. okt. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
Meg hogy Willy nem is segített a bajba jutott gyerekeknek !
2010. okt. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:14

Te nem nagyon fogtad fel mit akart a film megmutatni...

itt nem arról van szó,hogy Willi mennyi idős,vagy mikor zárt be a gyár! Te tényleg csak ennyit vettél le belőle? Komolyan te melyik csoportba tartozol?

1. hisztis,kényes kispcsa

2flegma,szemtelen,unszimpatikus

3.Mindent akarok,és habzsolok fajta

4.ki ha én nem,én vagyok az okos

5.normális,aki felfog dolgokat amit mondani akarnak neki(ez biztos nem mert a filmet sem fogtad fel)

2010. okt. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!