Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért ilyen pszichopata a...

Miért ilyen pszichopata a Charlie és a csokigyár c. film?

Figyelt kérdés
Én komolyan mondom, majdnem elhánytam magam!!! Ez gyerekeknek készült??? Meg ez családi film??? Olyan ocsmány, hogy be kéne tiltani!!! A szereplők 90%-a negatív szereplő, beleértve magát Willy Wonkát is!!! Undorító az egész! A 4 gyerek a 4 szülővel egyszerűen agresszívak, pofákat vágnak, furcsa az arcuk, modortalanok, elkényeztetettek, követelőzők, rosszindulatúak, idegbetegek és még sorolhatnám! Willy Wonka egy gyerekiszonnyal megáldott ebergyűlölő, aki ilyet mond, hogy: "Kinyomják (az áfonyává dagadt lányt), mint egy pattanást!"??? Hánynom kell! Ezt nézik a gyerekek, miközben én magam is lidércnyomást kapok ettől a filmtől???
2010. okt. 18. 12:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Még jó hogy nem segített nekik. A saját hibájukból kerültek oda, előtte figyelmeztette pl. a rágós csajszit hogy ezt nem kéne de az leszarta szóval..meg is érdemli! Kábé csak azt kapta amit megérdemelt!! És nekem nagyon tetszett a film. Nem volt szokványos de ugyanakkor (mint ahogy ezt már sokan leírták) nagyon jól megmutatta, hogy milyenek tudnak lenni a gyerekek. És nem kell ilyen földhözragadtnak lenni hogy most mikor zárt be a gyár meg mittomén nem ez a lényeg. Én csak attól az elkényeztetett libától leszek rosszul. Kedves kérdező te tényleg sajnálod őket? ezeket az undorító gyerekeket? én szeretem a gyerekeket de ezek..inkább kis szörnyek.
2010. okt. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Willy Wonka pedig csak saját maga is gondokkal küzd és családi problémái vannak de a végén látható, hogy ő is megérti miért fontos a család. Szóval összességében pozitív személyiség szerintem.
2010. okt. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a grincs is negatív szereplő volt, mert ellopta a karácsonyt , de végül csak meglágyult a szíve :P
2010. okt. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik kedvenc filmem, és tanulságos is. Csak az a kár, hogy te csak a rosszat nézed benne.
2014. febr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia látom már elég régi a kérdés de hát erre válaszolnom kell. Én például gyerek koromban imádtam. Rengetegszer meg néztem. (Kivéve azt a részt amikor így megégnek vagy mit csinálnak azok a babák nem emlékszek már tisztán) Na de a lényeg hogy lehet hogy furcsa de nem véletlenül karcos a dvd.:)
2018. aug. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Igen eléggé szájbarágós az a didaktikus "üzenet" amit közvetíteni próbál, olyasmi, mint a pinokkió: LEGYÉL JÓ GYEREK, MERT MÁSKÜLÖNBEN MEGJÁROD. de sajnos nem működik (nekem legalábbis.)

1. Azt sugallja, hogy ha jó gyerek vagy, akkor majd rohadt nagy szerencséd lesz, és majd megtalálod a szelvényt meg tiéd lesz a jutalom, ami NEM IGAZ. Sok millió jó gyerek létezhet a földön, akik nem találnak szelvényt és nem lesz övék a jutalom.

2. Charlie meg egy szentnek van beállítva, miközben ugyanúgy nem bír magával a gyárban, mint a többi, és a nagyapjával megeszik a gázos izét, amit nem szabad. Csak azért ússza meg a dolgot a többi gyerekkel ellentétben, mert nem látta senki, és mert szerencséje volt. (A régi változatban. A tim burton verzióból ezt kihagyták.)

A karakterek karikatúrák, nagyon enyhe kifejezés, hogy el vannak túlozva. Senki sem viselkedik így. a cselekmény nevetséges. 2 órás film arról, hogy egy gyárlátogatáson 5ből 4 gyerek kiszúr magával, mert olyan orbitális jellemdefektusaik vannak? ... öööö oké.

dec. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!