Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Meg tudnátok mondani a követke...

Meg tudnátok mondani a következő film címét?

Figyelt kérdés
Egy amerikai fiurol szol, aki mar kiskoratol kezdve lanyos dolgokhoz vonzodik, lanyos ruhakba jar, majd a kozepsuliban mar lanynak oltozve jar, tehat transzi. Igaz a sztori, hiszen egyik bulin nehany srac halalra veri ot. Lattam egyszer TV-ben csak a cime nem ugrik be. Szeretem az igaz sztorin alapulo filmeket.

2023. okt. 12. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Engem is érdekelne.
2023. okt. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Talán, a GYŰLÖLT MÁSSÁG ra gondolsz? Bár, már nagyon régen láttam és nem vagyok benne biztos, hogy jól emlékszem.
2023. okt. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es erre gondoltam, nagyon köszönöm!
2023. okt. 13. 17:53
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Isten hozott Marwenben

[link]


Hasonló az alapsztori. Néhány neonáci kishíján agyonver egy kocsmai iszogatás közben történt nézeteltérés miatt egy embert. Korábban tehetséges illusztrátor volt, de utána már nem képes rajzolni, így installációkat kezd fotózni miután felépült, ezzel is a traumát igyekszik feldolgozni. Kb. két szálon folyik a cselekmény: egy a való világban, egy pedig Marwenben, az installációs kisvárosban, a férfi által kitalált világban, ahol a figurák ilyenkor életre kelnek.

2023. okt. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 köszönöm, a trailer alapján nagyon jó filmnek tűnik!
2023. okt. 14. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!