Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok olyan horror/thril...

Saxpianikon kérdése:

Ajánlanátok olyan horror/thriller filmet, amely nagyon félelmetes vagy brutális?

Figyelt kérdés

Egyre nehezebben találok olyan horrorfilmet, amely nem egy klisé halmaz, és tényleg félelmetes az atmoszféra. Ha csak brutalitásról van szó, az is előny, de ne legyen a film ostoba. Például ami nagyon tetszett:

-Midsommar

-Régi Insidious részek

-Örökség

-Abszolúr Favorit A ház amit jack épített, vagy Lars Von Triertől a Nimfomániás-


Gyakorlatilag a műfaj lényegtelen, de szeretnék egy feszült hangulatot, amely a film komolyságából fakad. Vagy brutális legyen, vagy félelmetes, vagy akár egy két órás elgondolkodtató film mint a Memento, vagy Vihar sziget. Nem is jut eszembe több példa. Olyan filmet néznék, amely egy intelligens ember számára is "félelmetes tud lenni".



2023. okt. 15. 21:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Ördög (Devil) amerikai horror, 80 perc, 2010.

Nem egy brutális horror, amúgy sem vagyok oda a műfajért, de nekem tetszett egy jó' 10 évvel ezelőtt. Számomra feszültségkeltő volt.

2023. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Us 2019
2023. okt. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Jákob lajtorjája (1990)

Videodrome

Angyalszív

A platform

A dolog (1982)

Sötét város

Elpusztíthatatlanok(1988)

Testrablók támadása

Fordul a kocka (2012)

Rádiusz (2017)

Szín az űrből

A sötétség fejedelme

2023. okt. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A pokol bugyra

X

Az egészség ellenszere

2023. okt. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Xtro

Tetsuo - Vasember

Tetsuo II: A testkalapács

A komputer gyermeke (Demon Seed)

Nekromantik

Inseminoid

2023. okt. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2023. okt. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. Meghagyom ezt a kérdést, hátha valaki ez által kap ihletet. :) Közben ha valakinek még van kimondottan olyan film amiről azt érzi, hogy kihagyhatatlan, ne tartsa magában.
2023. okt. 16. 23:39
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Rosemary gyermeke, Mother!, Get out, A faun labirintusa
2023. okt. 17. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, hasonló a filmes ízlésünk, úgyhogy ezeket bátran ajánlom. :) illetve elgondolkodtatónak még a 9. Körzet filmet ajánlom, szerintem ezt mindenkinek látnia kell.
2023. okt. 17. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Circle (2015)

Ez egy kamaradarab, egy érdekfeszítő "vetélkedőről". Nem horror, mégis ajánlom, mert eszembe jutott.

Nem mondom, hogy kihagyhatatlan, de ha komolyan nekiülsz, bizony magad is megítélheted majd magad!

Többször láttam. Először csak tetszett, de másodszor már igencsak elgondolkodtatott.

Ilyesmi film ez, kicsit alulértékeltnek tartom.

2023. okt. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!