Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hannibal Lecter-t mitől...

Hannibal Lecter-t mitől tartják félelmetesnek/pszichopatának?

Figyelt kérdés

A bárányok hallgatnak c. filmet néztem a minap és egyáltalán nem tartottam félelmetesnek vagy durvának a karaktert.


Én is hasonlóan manipulatív vagyok és nem zavar ha érzelmi vagy fizikai kárt okozok másnak. Az sem zavart, hogy kinyírta a zsarukat és a mentősöket. Ha hasonló helyzetben lettem volna én is ezt teszem, hiszen értelemszerűen az ember saját jóléte mindenek felett.


Ezen a filmen/karakteren mi olyan kiemelkedő, megbotránkoztató vagy ijesztő?


PS: a könyvet nem olvastam.



2023. okt. 15. 12:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem. Mitől lenne félelmetes meg pszichopata egy gyilkos kannibál?
2023. okt. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Mert tipikusan az, egy pszichopata, manipulatív, beszámíthatatlan, kannibál gyilkos.
2023. okt. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Mitől pszichopata?.

Hat talán mert embereket eszik...

2023. okt. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

De a filmen belül nem eszik.


Engem a filmen belül nem félemlített meg és nem is csinált semmi rendkívülit amit én ne léptem volna meg a helyében.

2023. okt. 15. 14:53
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Jól van akkor
2023. okt. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

"nem is csinált semmi rendkívülit amit én ne léptem volna meg a helyében."

Ez akkor elég sokatmondó veled kapcsolatban...

2023. okt. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Miért?


Ha már úgyis lecsuktak életfogytig akkor ne manipuláljam azt aki turkál a fejemben? Vagy ne is próbáljak megszökni?

Szerinted azok a zsaruk nyugtalanul forgolódtak az ágyukban miután belőlem viccet csinálnak amikor kaját hoznak be a cellámba stb?


Ha ők nem bánnak velem emberségesen akkor én minek nyaljam ki a seggüket?

Nyilván kiszökök, kerül amibe kerül. Ha megölök másokat közben nekem az is oké. Életfogytiglan után már úgysincs vesztenivalóm.

2023. okt. 15. 15:01
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

#7

Igen, ez elég beteges gondolkodásmód...

2023. okt. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

4


Oké.Az első részben nem mutatnak kannibál étkezést..De a későbbiekben azért vannak "rendkívüli"jelenetek.Mondjuk például amikor Dr.Lecter kivagdos darabokat a még élő és körbefűrészelt koponyájú ember agyából.Majd azt elkezdi sütögetni.Végül pedig fölszolgálja az áldozatának azt a pörköltet amit az imént készített a belőle kimetszett agyszövetből..

2023. okt. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Milyen első rész?


A bárányok hallgatnak az egy film, ha jól tudom. Anthony Hopkins játssza a karaktert.

2023. okt. 15. 16:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!