Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az akatsukirol?

Mi a véleményetek az akatsukirol?

Figyelt kérdés
Szerintem egy csapat lelkisérült ember gyülekezete. Volt egy vezetőjük akitől féltek ezért teljesítették a parancsaikat, de ha valóban tudták volna miért is harcolnak akkor a szervezet ellen fordultak volna egyből.

2023. okt. 20. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
billie jean billie jean dior dior when it rains it pours
2023. okt. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Spoiler veszély!


Én nem így gondolom.


Egyrészt szerintem nem féltek Paintól. Ha jobban belegondolunk akkor mindegyiknek más oka lehetett arra, hogy az Akatsukihoz csatlakozott. Pl. Kakuzu-t a pénz vezette, Itachi-nak küldetése volt az Akatsuki után kémkednie, Konan Pain barátjaként maradt benne, Zetsu Madara miatt, a többiek meg inkább (pl. Kisame vagy Sasori), csak azért csatlakoztak a szervezethez, mert nem igazán találták a helyüket, vagy, mert biztonságosabban gyilkolázhattak, amit ugye hobbiként szerettek. Plusz, ugye pénzt is kaptak érte.


Szóval mindegyiknek sajátos célja volt az Akatsukival, csak saját érdek miatt csatlakoztak.


Meg nem is féltek Paintól, inkább tisztelték őt (kivétel Hidan). Még Itachi is tisztelte, mint kiderült a nagy háborúban.


Bár én is úgy gondolom, hogy lelkisérültek vagy születésüktől fogva szadisták voltak, de nem hiszem, hogy ott hagyták volna a csapatot, ha kiderült volna Pain célja. Szerintem kihasználták volna az utolsó pillanatig a helyzetüket, és utánna hagyták volna ott a csapatot.

2023. okt. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 everlight ***** válasza:
Pain-Nagato nem volt sokkal erősebb minden Akatsuki tagnál.Ha össze fogtak volna már az Itchi-KIsame páros is legyőzték volna.
nov. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!