Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Látta valaki a "LEGO Friends:...

Látta valaki a "LEGO Friends: A következő fejezet" c. sorozatot? Van benne valamilyen gyerekeknek nem való elem?

Figyelt kérdés

Ez ugye egy alapvetően lányoknak való mese.


Aki ismeri: látott benne bármi olyan részt, ami nem való egy még fejlődő gyermeknek?


Főleg ilyen LMBTQ elemekre, vagy túlpörgetett cselekményre gondolok.



2023. okt. 21. 11:46
1 2
 1/12 anonim válasza:
84%
Én mondjuk az erőszaktól jobban tartanék… de hát mivel te csak provokációnak szántad, így tök mindegy.
2023. okt. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1: Kit provokálnék?


Amúgy "kösz", hogy átsoroltattad ebbe a kategóriába...


Gyermeknevelési célból írtam ki a kérdést, egy megfelelő célközönségnek, nem azért, hogy 1-től 10-ig pontozzátok, stb.

2023. okt. 21. 12:03
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Válaszok tűnnek el.

Mivel nem szabad leírni hogy milyen veszélyes elemet tartalmaznak, ezért csak megerősíteni tudom hogy nem tartalmaznak gyerekekre veszélyes elemeket. Eskü.

2023. okt. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3: miattam nem tűnt el válasz. Nekem nem módszerem ez.


Remélem lesz releváns válasz úgyis, hogy rossz kategóriába lett átsoroltatva a kérdés.

2023. okt. 21. 12:30
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen szülő mellett a te gyerekednek már mindegy hogy mit néz
2023. okt. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Az "LMBTQ elemek" azt jelenti, hogy ha az egyik fiú szereplő azt mondjs, hogy tetszik neki egy másik fiú, akkor a sorozat ezzel tönkreteszi a gyerekedet?
2023. okt. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

5: mesélj, miért.


6: szerinted helye van kicsi gyerekeket ilyen szélsőséggel környékezni?

2023. okt. 21. 19:04
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Semmi baja nem lesz attól egy gyereknek, ha felismeri hogy léteznek másabb emberek is, mint ő. Ennyi erővel legyenek elkülönítve a fogyatékos, árva, vagy elvált szülők gyerekei is a többiektől, hiszen olyan hatásokkal találkozhat egy óvodáskorú gyerek, amitől félhet vagy szoronghat.

Továbbra sem lehet a másságot eltanulni, de talán nem lesz olyan beszűkült tudatú és ellenséges másokkal, mint amire a szülő próbálja nevelni. Amikor olyan dolgokról van szó, mint az "érzékenyítés", az is csak arra irányul, hogy egy ember ne utálja zsigerből a másikat azért, mert ő más mint a többség. Mert más a bőrszíne, más a vallása, vagy máshogy érez. Esetleg ne legyen bűntudata vagy essen kétségbe, ha pont ő az aki más mint a többiek, és otthonról csak azt a mintát látja és hallja, hogy 'mocskos buẓik', 'büdös cigányok', 'zsidó háttérhatalom', '100 év múlva lejár Trianon' és hasonlók.

2023. okt. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8: nagyon hosszú félrebeszélés csupa olyan dologgal, amit én nem állítottam.


Amúgy törvény szerint mindenki úgy neveli a gyerekét, ahogy akarja, épp ezért érdekel a kérdés eredeti témája.


Én is úgy nevelem, ahogy én akarom: a házastársammal, tiszteletre, becsületre, kitartásra, türelemre, stb. ÉS toleranciára. Igen. De ennek számomra nem lehet része, hogy már óvodás korban olyan szexuális irányokról (nem beszélve az egyéb "gender" elméleti zavarokról) beszélünk, ami apró töredékét képezi a világ társadalmának, ahol a két szülő által nevelt gyerekek 99.99%-át egy anya és egy apa neveli.


Ha neked fontos ezt kidomborítani, hát megteheted. Én nem fogom.

2023. okt. 21. 19:42
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Mi a szélsőség? Az, hogy azok sz iskolás gyerekek lehetnek szerelmesek? Nem tudom, hány évesek, szerintem általános iskolások.
2023. okt. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!