Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A wattpadon miért tűnt el a...

A wattpadon miért tűnt el a vázlatban lévő fejezet?

Figyelt kérdés
Ma nagyon produktív voltam, írtam a Wattpad regényemhez egy fejezetet, azt ki is posztoltam, aztán mondom, belekezdek egy másikba is. Nem eltűnt a fejezet, amit elkezdtem írni? Másnak is volt már ilyen? Ha igen, akkor meglett utána, vagy úgy maradt, és újra kellett írni? Ja, és most a laptopomon nem enged be a Wattpad valami miatt. Frissítenek, vagy mi? Sehol nem találok semmit, hogy frissítene.

2023. aug. 10. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A watta múködése néha elég rapszódikus. Ha valamit javítanak, akkor megkergül rajta minden. Lehet, hogy nem veszett el az a fejezet, amit megírtál, de lehet, hogy igen. Ezért jobb valamiben írni (word, akár wordpad stb.), hogy legyen mentése a történetnek, vagy a történet egyes fejezeteinek. Nekem ha ilyen problémám adódik, akkor a gépen lévő mentésről tudok újra írni. Csak akkor van gubanc - eddig egyszer fordult elő velem - hogy maga a wordpad krepált be, és az akkor rajta lévő történet láthatatlanná vált. Ezek után újra kellett írnom, de sajnos tudom, hogy nem lett olyan, mint az első változata, mert nem tudtam ugyanúgy megírni, csak megközelítően.
2023. aug. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kb. fél-egy órája valamit buheráltak, és nem jött be az oldal. (A Downdetector szerint másoknak sem, jól látszik a tüske: [link] )

Azt pedig felejtsd el, hogy közvetlenül Wattpadra írsz, mert megbízhatatlan az oldal. Én Wordben szoktam mindig írni, és onnan másolom be, emellett minden nap, amikor írok, e-mailben is elküldöm magamnak a friss verziót, hogy tuti ne vesszen el, ezt javaslom neked is. :)

2023. aug. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Már rájöttem, hogy nem csak nekem nem működött a Wattpad, már működik, de most írhatom újra a fejezetet, egyébként nem sok veszett el, de akkor is bosszantó a dolog, hogy belefektettem az energiát, és utána meg megint kezdhetem előlről.
2023. aug. 10. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!