Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért engedik a török sorozato...

Miért engedik a török sorozatok vetítését a tévében?

Figyelt kérdés
Rémes még hallani is ezeket, veszekednek, káromkodnak, mindezt délután, amikor gyerekek is látják. Másrészt a felnőttek is felveszik ezeket a tulajdonságokat, és olyan hülyék lesznek, meg rondán beszélnek, mint ezek szereplői.
2023. nov. 6. 18:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
De ha téged zavar minek nézed?
2023. nov. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Én nem nézek ilyen sz:rokat, csak hallom a családban, és elég zavaró.
2023. nov. 6. 19:27
 13/26 anonim ***** válasza:

A média elsődleges törekvése, hogy pénzt, profitot termeljen.

Ezért próbálják növelni a bevételeket, amelyet főleg a töméntelen reklámmal tudnak elérni és minimalizálják a kiadásokat, ezért a műsoraik szemetek, csak ürügyül szolgálnak a reklámokra.

Nekem van kb kétszáz csatornám, de fél tucatnál többet felesleges felkeresnem, még sosem volt rajta számomra semmi érdekes, azon a kevesen is csak ritkán.

Filmeket meg több helyen tudok nézni, ha kedvem van és azt, meg akkor, amikor én akarom, ilyen a netflix, a rakuten TV, prime TV, vagy akár a videa, youtube, meg más honlapok, mint a jobbmintatv, stb...

A nagy TV-m 4k és internet eléréssel is rendelkezik, de használhatom a laptopom másodlagos képernyőjeként is.

Az állami adók meg politikai szócsövek, nem sokan nézik ezeket, minimális az érdeklődés irántuk, én speciel még egyetlen török filmet sem láttam.

Nincs annyi időm, hogy ilyen vackokra pocsékoljam.

Még a jobb adók filmjeit sem nagyon nézem, mert már a könyökömön jönnek ki, így amikor elérnek a reklámblokkhoz, szívbaj nélkül átkapcsolok és vissza sem megyek.

Pedig nyugdíjas vagyok már. de ez már akkor is a XXI. század, ahol a vizuális szórakozás 95%-a nem a tv-ből jön.

2023. nov. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
13: Köszi a választ, én is hasonlóképp vagyok. Azért szomorú, hogy ez lett a tévéből.
2023. nov. 6. 19:48
 15/26 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok, nagyimmal évekig muszáj volt ilyeneket néznem és tökre megszerettem, szerintem jó cuccok amúgyXD
2023. nov. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
15: Örülök, hogy legalább nektek bejött. :o)
2023. nov. 6. 21:00
 17/26 anonim ***** válasza:
Barátok közben is voltak fenyegetőzések.
2023. nov. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

17: Azért szomorú, hogy ez ma már ilyen természetes, nem?


A káromkodásokat nyilván nem szó szerint kell érteni, de ronda beszéd általános. A k.anyd és társaira még talán vigyáznak a szinkronizálók, de látva a celeb/főzős műsorokat, pár év, és ez is simán bejön. És persze ezt az agresszivitást és egymás elleni furkálódást átveszik az emberek is, így szépen megy lefele a társadalom. Szerintem ez nagyon gáz.

2023. nov. 7. 08:39
 19/26 anonim ***** válasza:
Én is imádom-szeretem a török sorozatokat, mondhatni függő vagyok. Nagyban hasonlítanak mexikói “testvéreikre” vagy elődjeikre, szóval igazából ha így nézzük már egy jó ideje ilyen a tv. Ha jó a nézettsége ezeknek a sorozatoknak, akkor addig adják, amíg “ki nem mennek a divatból” (mint anno a mexikóiak). Egyébként én hallottam már néhányban káromkodást, pl te r.banc, vagy magadnak kell kimásznod a sz.rból, de ezeknél “durvábbakat” nem (ha csak a dögölj meg nem számít még káromkodásnak)
2023. nov. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

19: Igen, ilyenekre gondoltam. :o)


Meg az az agresszív stílus, ami kiakasztó, nem bírnak 2 percet ki, hogy ne kössön bele valamelyik a másikba, iszonyat.

2023. nov. 7. 10:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!