Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » István, a király DVD-t angol...

István, a király DVD-t angol felirattal lehet kapni?

Figyelt kérdés
Szeretném megvenni ajándékba egy külföldi ismerősömnek, aki nem tud magyarul, és eddig hiába kerestem, sehol nem volt olyan DVD, amihez felirat is lett volna. Valaki tudja esetleg, hogy létezik-e ilyen és ha igen, hol lehet beszerezni?
2010. okt. 19. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne keress, mert szerintem nincs -ez persze semmire sem garancia. Max. annyit tehetsz, h lefordítod, vagy lefordíttatod a teljes szöveget, és külön odaadod neki.
2011. jún. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zsombor79 válasza:

hello, en csinaltam egy angol forditast a Istvan a kiralyrol. A Video as internet-on talalhato with subtitle on most subtitle sites


-Zsombor


Hello Ive made an English translation for Istvan a Kiraly. You can find the video online and the subtitles from most subtitle websites. Feedback, revisions, comments welcome.

2012. aug. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!