Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc Star Wars...

Melyik a kedvenc Star Wars részed?

Figyelt kérdés

nov. 12. 06:43
A kérdező szavazást indított:
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
23 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Az első hat, a többi nem tetszett.
nov. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
mennyien szidták annakidején a 8. részt, de ahogy elnézem, ha elég kis mintát veszünk, a helyére kerül. :)
nov. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
I., mert az volt az első amit láttam a moziban 1999-ben. Utólag láttam a IV.-et is nemrég.
nov. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

Youtubeon láttam egy szavazást kb 300 ezer szavazattal, hogy melyik a sequel trilógia legjobb része. A 7-nek volt kb 75-80 százaléka.


A 7-es egy lapos fingás volt de még volt okunk várni a 8. részt, a 8. minden bennünk felmerülő kérdést gyakorlatilag lesöpört az asztalról, a 9. részre már semmilyen elvárásunk nem volt, de így is sikerült létrehozni a történelem leggusztustalanabb lezárását randomabbnál randomabb baromságokkal.


Amúgy nekem a 3 a kedvencem.

nov. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az első hatot láttam, a többit nem, azokból meg talán a IV.
nov. 13. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A 3.-ból íródott könyvet olvastam is, sokkal többet átad a könyv, így a kiegészült infókkal nekem ez a kedvencem

4-5-6-ot is olvastam, de azok a könyvek nem sok pluszt adnak, ott tényleg csak a filmet írták könyvvé

nov. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
A nyolcadik rész mai napig a legostobább, legunalmasabb, legszarabb Star Wars, amit a Disney valaha ki tudott sz@rni magából.
nov. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18%
7: A te kommented pedig az egyik legkevésbé kulturált és intelligens megszólalás volt itt a gyakorin. A stílus maga az ember ;)
nov. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a kedvenc részem, amikor Bendegúz feltűzi a csendőrszuronyokra a lekváros gombócokat.😀


(mivel a Star Wars filmeket nem szeretem)

nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
9: Szereti a tik a meggyeeet!
nov. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!