Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc Bűbájos...

Melyik a kedvenc Bűbájos részed? Melyiket nem szereted? Miért?

Figyelt kérdés

Nekem az utolsó az egyik kedvencem, bár hiányolom belőle Pruet.

Az eleje is sok jó részt tartogatott, sokkal hitelesebbek voltak, mint a 7. évados avatarok, vagy a Billi- Kriszti vonal.

Piper Leo megismerkedése nagy kedvenc, illetve Cole, amikor ,,normális" volt. :)



2021. márc. 12. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a harmadik éved a kedvencem. Onnan talán a legjobban az a rész tetszik, amikor Prue és Cole a vadnyugatra mennek. Szerintem jobb páros voltak, mint Phoebe és Cole. Inkább vele kellett volna összejönnie.


A legjobban a 6. évadot utálom. Mégis a legrosszabb rész szerintem a 7. évadban van, amikor vérfarkassá alakulnak, mert menstruálnak. Az már nagyon cringe volt.

De ahm...úgy általánosságban Phoebe/Alyssa Milano a 4. évad közepétől, miután megkapja a tanácsadói állást, toxikussá teszi az egész sorozatot. Szóval ha úgy vesszük, akkor azt a részt is utálom, mert akkor kezdődik a sorozat hanyatlása.

2021. márc. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen, a 4. résztől már egyre gyengébb volt a sorozat, ezt tapasztam én is sajna :/
2021. márc. 12. 14:00
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem 4. rész, hanem évad. :D
2021. márc. 12. 14:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy kedvencem a sororzat, de azokat a részeket szerettem legjobban amikor Cole benne volt, a halála is elég értelmeteln volt hisz elvileg halhatatlan volt

Az befejező része meg szerintem nagyon el lett rontva

2021. márc. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4. miért nem tetszett a befejező rész?
2021. márc. 17. 09:40
 6/6 anonim ***** válasza:
mer szerintem elég hülyén csinálták meg,és kár hogy nem hozták vissza a regi meghalt szereplőket
2021. márc. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!