Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szólnátok egy Star Wars...

Mit szólnátok egy Star Wars 1-6 epizód sorozat reboothoz, milyen feltételek mellett lehetne jól megcsinálni?

Figyelt kérdés
7-9-ig epizódokat csak opcionálisan, ezeket én sem erőltetném.

nov. 13. 17:46
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
92%
Nem, kösz.
nov. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
75%
Amíg Hollywoodban a woke a fősodor, addig jó rebootot nem fognak tudni csinálni semmiből. Kell még 1-2 évtized mire kikopik onnan ez a bagázs, akkor lehet tudnának egy jót csinálni. Jelenleg a Disney filmek rebootját is szégyennek gondolom
nov. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
65%
ez már nem StarWars, hanem sz@r wars...
nov. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
87%
Az eredeti trilógia szinte tökéletes, ahhoz ne nyúljanak. Az előzmények reboorjára kíváncsi lennék, szerintem abból többet is ki lehetett volna hozni. Persze szeretem azokat a részeket is, szóval inkább valami új dologgal álljanak elő.
nov. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
87%
Mégis MINEK? Minek bármit is rebootolni? Az eredeti miért nem jó? Csináljanak ÚJ filmeket és sorozatokat, nem ugyanazt akarom kétszázszor látni fehér helyett fekete meg meleg szereplőkkel...
nov. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 Emily ***** válasza:
100%
Szerintem jók, ahogy vannak. Esetleg az Előzményeken lehetne még csiszolni, belevinni (jobban) a Clone Warst, bár ahhoz viszont lehet, hogy több film kellene, úgyhogy én inkább azt sem bolygatnám.
nov. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
63%
Az kéne még. Így is el van már cseszve az egész. A Disney elszúrta azzal, hogy az új sztorik ignorálják a régieket. Pedig manapság lehetne csak igazán jó játékokat készíteni SW témában. Ehelyett jött a Battlefront 2, ami tökéletesen ellentmond mindennek, amit korábban tudni lehetett a 6. rész utáni időszakról.
nov. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
83%

"Disney elszúrta azzal, hogy az új sztorik ignorálják a régieket"


Mármint azokat, amiket Lucas is ignorált és ott írta őket felül, ahol csak tudta?

nov. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
32%
Lucas csak apróságokat írt felül, ami általában pozitív irányba befolyásolta az összképet, a Disney viszont egy rossz viccet csinàlt az egészből.
nov. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
80%

"Lucas csak apróságokat írt felül"


Aham, nyilván ezért sértődött meg annyira Karen Traviss írónő, amikor Lucas rendre telibesz*rta a klónok háborúja könyveit, hogy végül be sem fejezte a regénysorozatot :D annyira apróságokat írt felül, hogy a TCW teljesen átírta a 66-os parancsot is a könyvekhez képest.


Azt meg már meg sem említem, hogy Lucas is egy totál más irányba vitte volna el a sztorit az új trilógiában, figyelmen kívül hagyva a Thrawn trilógiát.


A Disney semmi újat nem húzott azzal, hogy figyelmen kívül hagyta a régi EU-t, és Legendának minősítette azokat - hiszen soha nem voltak a Lucas-féle kánonnak sem a részei.

nov. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!