Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film ez? N

Melyik film ez? N

Figyelt kérdés

Sziasztok! Bevillant nekem egy film, nagyon régen láttam, olyasmi van benne, hogy egy taxis egy párt elvisz egy szórakozóhelyre éjszaka /ahol nem tudom mi történik velük/ és úgy zárul a film, hogy egy nő/pár beül ugyanabba a taxiba és a taxis ugyanoda viszi őket, majd itt vége. Talán párizsban játszódik. Tudom nem sokat tudtam mondani, de remélem valaki ráismer a filmre!

Nagyon köszi nektek!

32n



nov. 24. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tipp:

Night Fare (2015).

[link]

nov. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerintem nem ez lesz. A sztori kísértetiesen hasonló, de úgy emlékszem tv-ben láttam, erről pedig nem találtam még magyar nyelvű linket sem, szóval szerintem nem ez lesz az😕

Vagy ha esetleg tudnál magyar nyelvű linket adni hozzá és bele tudnék nézni, akkor biztosra mondanám, kedves #1

nov. 24. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Magyar nyelvű linket nem tudok adni.

Franciául:

[link]

nov. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, ez nem az, máshogy végződik és biztosan magyar szinkronos verziója is van, de köszönöm
nov. 24. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!