Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Én kicsi pónim: varázslatos...

Az Én kicsi pónim: varázslatos barátság sikerének titka mi lehet?

Figyelt kérdés
Csak azért mert sok felnőtt pasas rajong a sorozatért.

dec. 12. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt olvastam hogy csak a 4.generációsat szeretik. Mondjuk nekem is az volt a kedvencem mert annak jó a grafikája. Na a grafika miatt, a történet miatt meg azért mert annak a készítője sok más mesét is csinált amit szintén szeretnek. Meg hát a barátságról szól nem olyan lányosak a sztorik benne
dec. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Részben, mert az emberek furák és részben, mert szemben sok gyerekeket célzó rajzfilmmel, nem nézte retardáltnak a közönségét.
dec. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hintalow ***** válasza:

Egyrèszt mert az eredeti sorozatot a 80-as èvekben erősen nèzte a mostani 30-40-es korosztály (ès hiába volt elèg lányos, gyerekkènt mivel nem volt választási lehetősèg, èn is megnèztem)

Másrèszt a kèszìtői valószìnűleg pont emiatt, cèlzottan olyanra csinálták meg (jó munkát vègezve) hogy a gyerekek mellett ez a felnőtt korosztály is èlvezni tudja.

Mind sztorik, mind a karakterek simán túlmutatnak a hivatalos cèlkorosztályon, ès rengeteg olyan poèn ès popkultúrális utalás van benne, amit egyèrtelműen a felnőtteknek szántak.

Pèldául egy tekèzős jelenetben a mellettük játszó csapat a Nagy Lebowski triójának póni másai, vagy èppen Rainbow Dash ès a repülőakadèmia kapcsán rengeteg Top Gun-os utalás ès szituáció törtènik.

(Persze az már csak hab a tortán, hogy az internet sötètebb bugyraiban pedig nagyon felkapta a rule34 ès a furry közössèg is tovább növelve a nèpszerűsègèt egy elèggè kètes szelettel)

dec. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ejj hát az egész 9 évados sorozat után még mindig nem jöttek rá egyesek. Hát a barátság miatt. Utólag is boldog karácsonyt a gyakori felhasználók számára!
dec. 29. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert a barátságról szól... Arról a barátságról, amiből nekem rengeteg hiányom volt az életben. Nemrég találtam ezt a sorozatot, teljesen magával ragadott.


Üdv: "A felnőtt pasas"

febr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!