Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Brony-k! Megfogjátok nézni a...

Brony-k! Megfogjátok nézni a moziban a mlp filmet?

Figyelt kérdés
Én 18 éves lány vagyok, nem rajongója a sorozatnak, de szeretem a fandomját. Szívesen megnézném a moziban, de ennyi idősen nagyon ciki lenne. Érdekel, hogy a férfi rajongók elmennek e a moziban, hogy a vásznon lássák viszont a kedvenceiket.

2017. júl. 4. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha gonosz akarnék lenni, azt mondanám, ezt a ciki-dolgot úgy fogják letudni, hogy elviszik a kislányukat/unokahúgukat/haver kislányát magukkal:)

Brony ugyan nem vagyok, de egyáltalán nem utálom a MLP-t, sok részt láttam belőle, viszont annyira nem szeretem, hogy fizessek a mozijegyért.

2017. júl. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 NudlikA9553 ***** válasza:
54%
Én 17 éves vagyok és imádom az mlp:fim-et és még a régit mlp-t is szívesen megnézem.. szóval se szó se beszéd én örömmel megyek ha játeszik a mozikban😊
2017. júl. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
100% hogy fogják :) én a fnaf filmben kételkedem :s a reményhal meg utoljára
2017. júl. 5. 15:14
 4/11 anonim ***** válasza:

Engem annyira nem zavar, hogy néznek-e, vagy nem, úgy se ismer senki. Na meg hallgattam már annyi filmbarátok podcast-et és társait, akik felnőtt létükre simán beülnek kicsiknek szóló filmekre is azért, hogy beszámolhassanak róla (és még élvezik is, mert hát az adott film jó és vicces felnőtteknek is), hogy innentől fogva miért ne ülnék be én is.


Én simán elmennék megnézni ha tetszene - és még a rainbow dash-es pólómat is felvenném -, viszont az előzetes alapján nekem borzalmasan rossznak tűnik, ezért szerintem még itthon se nézem meg. Meg a magyar szinkronért amúgy se vagyok oda.

2017. júl. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Nem leszel egyedül! :) Egyik csoportot elnézve lesz egy kisebb brigád fiúk-lányok egyaránt és magamat beleszámítva, akik el fognak menni megnézni a(z) MLP filmet.


23/f

2017. júl. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 NudlikA9553 ***** válasza:
48%
Ezt amúgy csak Budapesten játszák?
2017. júl. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem értem ezeket a kérdéseket. Saját kultusza van, még szép hogy fogják magyarországon játszani, és városszerte, nem csak Budapesten .-.
2017. júl. 17. 19:13
 8/11 anonim válasza:

Én tuti ott leszek 😊

(Amúgy Pegasister vagyok)

Valószínűleg szervezünk egy Brony találkozót is a mozizásra.

További infók a Facebookon a Magyar Brony Team csoportban lesznek. (Nem én szervezem, én csak részt fogok venni rajta)

2017. aug. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én nagyon elmennék, de mit mondjak anyámnak? Hogy nézne rám a pénztáros? Nagyon nagy brony vagyok, de az osztálytársaim azon is kiakadtak, hogy meg van az mlp-is játék telefonra. Azt hazudtam nekik, jött egy frissítés a gameloft hubra, és ilyen appokat töltött le. Sajnos inkább letöröltem telefonról, viszont gépen folytatom tovább. Amúgy csak én leszek videám ha meglátok egy mlp-is cuccot? Nálunk van egy fagyizó ahol szivárványos jégkását lehet kapni és a plakéton Dash van. Tudom hogy nagyon eltértem a tárgytól de nagyom lázba jövök ha mlp-ről van szó. De szerintem majd ha mégsem megyek el a moziba akkor majd kérek ncore-n egy kérést erre a filmre. F/14 (Miskolci vagyok)
2017. szept. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lehetséges hogy menni fogok, de ha mégsem akkor majd valahol megnézem.



#9 -esnek:

Ha szeretsz azon a játékon játszani, akkor minek törlöd le? Az osztálytársaidnak meg ígyis-úgyis elkell fogadniuk, hisz ők is mások mint te.

És nyugi, nem csak te jössz lázba a mlp-s dolgok láttán, én is, szóval nem vagy egyedül. :D


-My Little Pony (MLP EG) HunBlog írója.

2017. szept. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!